Domů / Novinky / Kentoya neusíná na vavřínech. Jak vypadají nejnovější modely?
Kentoya neusíná na vavřínech. Jak vypadají nejnovější modely?

Kentoya neusíná na vavřínech. Jak vypadají nejnovější modely?

Pohráváte si s myšlenkou na pořízení skútru? Na českých silnicích jich jezdí čím dál více. Počet milovníků tohoto jednostopého dopravního prostředku strmě narůstá a v dalších letech trend přetrvá. Situaci totiž nahrává legislativa, která již od roku 2013 umožňuje řízení skútru do 125 ccm s řidičským průkazem skupiny B. Mimo jiné také cenová dostupnost kvalitních strojů, což potvrzuje i současná nabídka známé značky Kentoya.

1. Moto Maximus 125

Hledáte spolehlivého společníka na cesty? V kategorii tzv. maxi skútrů najdete model Moto Maximus 125 s nosností 150 kg a maximální rychlostí 85 km/h. Prostorné a velmi pohodlné sedadlo je jako stvořené pro dva cestující, kteří pravidelně zdolávají vzdálenost mezi dvěma městy. Gladiátor mezi skútry se však stejně dobře cítí i ve městě. Navzdory větší velikosti se s ním snadno manévruje a bez problémů ho ukočíruje i nezkušený jezdec.

Kentoya neusíná na vavřínech. Jak vypadají nejnovější modely?

2. Moto Darkness 4T

Skútr 125 Moto Darkness 4T je jasnou volbou pro každého fandu počítačových her. Díky přední části totiž vypadá jako futuristická stíhačka. Jedinečný design jen potvrzuje skutečnost, že Kentoya nelpí pouze na technických inovacích, ale bedlivě sleduje také designové trendy a snaží se vystoupit z davu. Agresivní vzhled však není jedinou výhodou – Moto Darkness má kultivovaný motor, dobře naladěný podvozek a perfektní brzdy.

Kentoya neusíná na vavřínech. Jak vypadají nejnovější modely?

3. Moto Hamster 125 4T

Pokud se vám líbí populární model Hammer II, pak vás zřejmě nadchne i jeho mladší sourozenec Hamster 125 4T. Je jako stvořený pro příznivce decentního designu a zaoblených linií světel. Ty jsou vepředu umístěny pod sebou a chrání je elegantní trubková konstrukce. Osobitý design garantuje jedinečnost na silnicích, zbytek je shodný s modelem Hammer II. Oproti první generaci to znamená větší rozměry, více prostoru a zbrusu nový motor s výkonem téměř 9 koní. Fajnšmekři jistě nepohrdnou možností dokoupení praktických rukojetí a ochranného plexištítu proti větru a dešti.

Kentoya neusíná na vavřínech. Jak vypadají nejnovější modely?

Chcete se o nových modelech značky Kentoya dozvědět více? Informace najdete na www.kentoya.cz. Značka je na českém trhu 22 let, disponuje rozsáhlou sítí prodejců a servisů. V nabídce najdete také elektrická kola.

O Angelo