Domů / Recenze / Máte zálusk na novou Fabii? Stačí jenom pár dní
Máte zálusk na novou Fabii? Stačí jenom pár dní

Máte zálusk na novou Fabii? Stačí jenom pár dní

Již od svého představení vzbuzovala nová Škoda Fabia skutečné emoce. A pokud se totéž dělo i u vás, a řekli jste si, že ji musíte mít, máte jedinečnou možnost. Už v doslova magické datum, a to 11.11. ji můžete vidět naživo, a může se tak stát i vaším dokonalým rodinným vozem. A kde? Samozřejmě musíte zvolit ten správný prodej vozů Škoda, a to konkrétně auto Podbabská. Právě zde pro vás bude připravena, a to za vynikající cenu, začínající na sumě pouhých 239 900 korun českých.

Dokonalý design je samozřejmostí

Ať už je to design z hlediska interiéru či exteriéru, zaručeně vás zaujme. Ostrý vzhled doslova svádí k nezapomenutelné jízdě a dodává tak celému modelu na určité preciznosti. Interiér poté nadchne hlavně kvalitou použitých materiálů, ale také možností individuálních úprav. Dokonalá možnost, jak mít auto skutečně dle vašich představ.

Šetřete s každým kilometrem

To hlavní se ale skrývá pod kapotou. Motory, které nabídnou skvělou kombinaci výkonu a nízké spotřeby jsou základním článkem celého vozu. Celá nabídka, kombinující čtyři benzinové a tři naftové motory navíc plní přísnou emisní normu EURO 6, a jsou vybaveny jedinečným systémem Start-Stop, nebo systémem umožňující rekuperaci brzdné energie. Zkrátka moderní technologie ve svém nejdokonalejším pojetí.

Máte zálusk i na jiné vozy?

A pokud nová Fabia nutně není tím vozem, o který máte zájem, nevadí. V autosalonu Podbabská vás totiž čekají i další modely z mladoboleslavské automobilky, či můžete zvolit i modely s typickým VW ve znaku. Ano, je to i prodej vozů Volkswagen, který vám tento autosalon nabídne. Opět platí, že vybírat lze jak z modelů zaměřených výhradně na vaši rodinu, tak i z modelů, které jsou zaměřeny čistě na potřeby vás jako manažera významné firmy. A to ať už se jedná o nabídku zcela nových, nebo vozů referenčních, které tak nabídnou jedinečnou kombinaci kvality a snížené ceny. Je tak čistě jenom na vás samotných, jakou cestou se rozhodnete vydat.

Myšleno je i na řemeslníky

Potřebujete raději vůz hlavně pro podnikání, a to pro převoz vašeho nářadí, materiálu, nebo i různého zboží? V tomto případě vaše požadavky dokonale splní užitkové vozy Volkswagen. Taktéž s jistotou nejenom dokonalé kvality, ale požadovaného výkonu, ale hlavně prostoru, do kterého se vám vejde skutečně vše, co jenom budete potřebovat.

Kvalitní servis je samozřejmostí

A co udělat pro to, aby vám vůz sloužil skutečně co nejdéle? Samozřejmě se o něj musíte náležitě starat, což souvisí i s nezbytnými prohlídkami. A to jak těmi záručními, tak i pozáručními. Totéž platí i o pravidelném servisu, který auto Podbabská také nabízí. A jaké výhody má právě ten autorizovaný? Hlavně špičkové vybavení, profesionální mechaniky, ale hlavně kvalitní a originální díly s dostupností pro každý model.

O admin