Domů / Recenze / Máte zálusk na novou Fabii? Stačí jenom pár dní

Máte zálusk na novou Fabii? Stačí jenom pár dní

Již od svého představení vzbuzovala nová Škoda Fabia skutečné emoce. A pokud se totéž dělo i u vás, a řekli jste si, že ji musíte mít, máte jedinečnou možnost. Už v doslova magické datum, a to 11.11. ji můžete vidět naživo, a může se tak stát i vaším dokonalým rodinným vozem. A kde? Samozřejmě musíte zvolit ten správný prodej vozů Škoda, a to konkrétně auto Podbabská. Právě zde pro vás bude připravena, a to za vynikající cenu, začínající na sumě pouhých 239 900 korun českých.

Dokonalý design je samozřejmostí

Ať už je to design z hlediska interiéru či exteriéru, zaručeně vás zaujme. Ostrý vzhled doslova svádí k nezapomenutelné jízdě a dodává tak celému modelu na určité preciznosti. Interiér poté nadchne hlavně kvalitou použitých materiálů, ale také možností individuálních úprav. Dokonalá možnost, jak mít auto skutečně dle vašich představ.

Šetřete s každým kilometrem

To hlavní se ale skrývá pod kapotou. Motory, které nabídnou skvělou kombinaci výkonu a nízké spotřeby jsou základním článkem celého vozu. Celá nabídka, kombinující čtyři benzinové a tři naftové motory navíc plní přísnou emisní normu EURO 6, a jsou vybaveny jedinečným systémem Start-Stop, nebo systémem umožňující rekuperaci brzdné energie. Zkrátka moderní technologie ve svém nejdokonalejším pojetí.

Máte zálusk i na jiné vozy?

A pokud nová Fabia nutně není tím vozem, o který máte zájem, nevadí. V autosalonu Podbabská vás totiž čekají i další modely z mladoboleslavské automobilky, či můžete zvolit i modely s typickým VW ve znaku. Ano, je to i prodej vozů Volkswagen, který vám tento autosalon nabídne. Opět platí, že vybírat lze jak z modelů zaměřených výhradně na vaši rodinu, tak i z modelů, které jsou zaměřeny čistě na potřeby vás jako manažera významné firmy. A to ať už se jedná o nabídku zcela nových, nebo vozů referenčních, které tak nabídnou jedinečnou kombinaci kvality a snížené ceny. Je tak čistě jenom na vás samotných, jakou cestou se rozhodnete vydat.

Myšleno je i na řemeslníky

Potřebujete raději vůz hlavně pro podnikání, a to pro převoz vašeho nářadí, materiálu, nebo i různého zboží? V tomto případě vaše požadavky dokonale splní užitkové vozy Volkswagen. Taktéž s jistotou nejenom dokonalé kvality, ale požadovaného výkonu, ale hlavně prostoru, do kterého se vám vejde skutečně vše, co jenom budete potřebovat.

Kvalitní servis je samozřejmostí

A co udělat pro to, aby vám vůz sloužil skutečně co nejdéle? Samozřejmě se o něj musíte náležitě starat, což souvisí i s nezbytnými prohlídkami. A to jak těmi záručními, tak i pozáručními. Totéž platí i o pravidelném servisu, který auto Podbabská také nabízí. A jaké výhody má právě ten autorizovaný? Hlavně špičkové vybavení, profesionální mechaniky, ale hlavně kvalitní a originální díly s dostupností pro každý model.

O Angelo