Domů / Novinky / Škoda Yeti II: víme jak bude vypadat!
Škoda Yeti II: víme jak bude vypadat!

Škoda Yeti II: víme jak bude vypadat!

Druhá generace modelu Yeti se představí v druhé polovině roku 2017. Již nyní se však můžeme podívat na to, jak bude tato novinka vypadat.

Rok 2016 a 2017 se u Škodovky bude nést ve znamení SUV. Nejočekávanější novinkou je model Kodiaq, který se představí co nevidět. O rok později přijde také druhá generace modelu Yeti a právě o něm si dnes něco povíme.

Jeho premiéra by se měla uskutečnit v září roku 2017 na autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem. Vy si již nyní můžete prohlédnout fotografii, která byla vytvořena Auto.cz na základě informací přímo z koncernu Volkswagen. Při tvorbě podoby vozu autor vycházel z modelu Seat Alteca, který by měl být starší sestrou tohoto vozu. Boční linie nového Yetiho by měly být s Altecou v podstatě totožné, škodovka bude mít vnější zpětná zrcátka situovaná u předního sloupku. Zadní část vozu se prý promění jen minimálně, kdežto předek vozu bude o něčem zcela jiném.Škoda Yeti II: víme jak bude vypadat!

Přední maska by měla být klasická škodovácká s chladičem i světlomety z konceptu VisionS, které uvidíme i u Kodiaqa. Nový Yeti by měl být v těchto chvílích již hotový, a dokonce se měl již představit za zavřenými dveřmi na dealerské konferenci. Měl by se podobat Kodiaqu, je ovšem menší a výrazněji kulatější.

Na konferenci se však měly představit i další novinky, jako modernizovaná Octavia, která má vertikálně dělené přední světlomety, které jsou nejhezčí na verzích RS. Novinka by se měla oficiálně představit na autosalonu v Ženevě, příští rok, dost možná i s modernizovaným Rapidem. Ten by se měl již konečně dočkat integrovaných diodových světel denního svícení v předních světlometech, které se prý velice podobají těm, které se ukázaly na verzi Rapis Sport pro GTI Treffen Wörthesee 2013. Jak to tak vypadá, následující budou, co se Škodovky týče, opravdu plodné, a my jsme za to moc rádi.

O Makawiel