Domů / Inzerce / Kurýrní služby jsou čím dál tím oblíbenější
Kurýrní služby jsou čím dál tím oblíbenější

Kurýrní služby jsou čím dál tím oblíbenější

V posledních letech vzrostla poptávka po kurýrních službách. Doručení zásilek prostřednictvím kurýrních společností je totiž spolehlivé, rychlé a pohodlné. Navíc je takto možné za rozumnou cenu zasílat zásilky i do ostatních zemí s jistotou, že budou doručeny ve správný čas na správné místo.

Potřebujete například spolehlivě zaslat firemní dopis do zahraničí, a čím dříve bude doručen, tím lépe? Pak asi bude nutné uvažovat o spolehlivé společnosti poskytující expresní kurýrní služby. Na českém trhu dnes existuje mnoho firem, které garantují dodávku přepravované zásilky v ten samý den nebo do druhého dne.

Kurýrní služby jsou čím dál tím oblíbenější

zdroj: flickr.com

Pohodlné doručování zásilek

Kurýr navíc často přijede až k Vám domů nebo do firmy v předem dohodnutý čas. Zpravidla nabízí i možnost zabalení zásilky.

Kdy využít kurýrní služby?

Pokud nechcete stát dlouhé fronty na poště a navíc potřebujete zaslat důležitou zásilku v co nejkratším možném termínu, expresní kurýrní služba je pro Vás ideální variantou. Oceníte je také v případě velkorozměrného zboží, které by bylo složité a náročné dopravovat na poštu. Kurýr si pro zásilku zpravidla přijede až k Vám domů a tuto nepříjemnou práci udělá za Vás.

Jaké jsou možnosti?

Firma IN TIME KURÝR doručí Vaše zásilky v rámci ČR i celé Evropy. IN TIME KURÝR navíc nabízí také možnost expresní kurýrní služby, celní odbavení zásilek, garantovaný čas doručení i informace o tom, že zásilka byla v pořádku doručena. Objednat si můžete přepravu malých i nadměrných zásilek. Možné je i doručování během víkendů.

 

O Angelo