Domů / Inzerce / Pro autolakovny jsou přichystány stříkací kabiny a lakovací boxy

Pro autolakovny jsou přichystány stříkací kabiny a lakovací boxy

Vlastníci autolakoven a provozovatelé průmyslových lakovacích kabin mají v současnosti zjednodušenou cestu v ohledu, jak a čím si vybavit svoji provozovnu díky specializované firmě Naver. Zkušenosti v oboru a technologické vymoženosti umožňují společnosti vybavit a uvést do provozu nové lakovny, stejně jako dodat chybějící komponenty a potřebná zařízení pro bezchybný provoz do stávajících provozoven.

Kompletní vybavení lakoven i dodávka chybějících komponentů

Průmyslové lakovací kabiny jsou určeny pro lakování automobilů, menších i rozměrných objektů určených ke konkrétní povrchové úpravě. Firma Naver zvládne realizovat kompletní sestavení lakovací kabiny i dodat chybějící části. Zkušení pracovníci si poradí rovněž se specifickými požadavky zájemců o vybavení lakoven, kteří požadují například lakovací kabinu s atypickými rozměry a technologickými modifikacemi.

Lakovací box Maxi Range splňuje náročné rozměrové požadavky

Lakovací kabina Maxi Range splňuje nejnáročnější požadavky, co se týče rozměrů kabiny. Jeho délka je 21 500 milimetrů, šířka 5180 mm a výška 5510 mm. Od vnějších rozměrů je třeba odečíst určité hodnoty pro reálnou využitelnost. Na stránkách naverbrno.cz jsou konkrétní rozměry a specifikace lakovacích boxů uvedeny u všech nabízených produktů.

Základní a doplňkové vybavení lakovacích boxů

Základní vybavení většiny lakovacích boxů pojímá řadu roštů se specifickou nosností, stropní filtr, osvětlení, agregáty s ventilátory a elektromotory, tepelný výměník, hořák s volitelnou možností náplně, klapku určenou pro fázi sušení, výstupní agregáty a automatický ovládací panel. Samozřejmostí jsou otevírací vrata, případně ještě boční servisní dveře. K příslušenství si lze přiobjednat třeba tlakoměr, hasicí zařízení, poličky nebo nouzové osvětlení. Kromě lakovacích kabin společnost dodává míchací nebo odsávací box, stříkací kabiny, vstupní a výstupní agregáty s aktivním uhlím nebo vodní clonou, ale i speciální zdvojené lakovací a sušící kabiny pro automobily.

O admin