Domů / Inzerce / Atraktivní přírůstek do rodiny automobilů značky Škoda
Atraktivní přírůstek do rodiny automobilů značky Škoda

Atraktivní přírůstek do rodiny automobilů značky Škoda

Už jste o tomto modelu určitě alespoň slyšeli, možná jste jej viděli už i na plakátech nebo někde na internetu. Je to velká novinka, nabízí spoustu zajímavých bonusů a především, pochází z dílny automobilky Škoda, která má na svědomí někdejší modely Felicia, Fabia nebo třeba Superb. Dlouhá léta na trhu se osvědčila, pověst je přímo výborná. I proto se automobilka Škoda rozhodla pokračovat dalším modelem, jímž je Škoda KAROQ.

Zavazadlový prostor doslova vezme dech

Škoda Karoq vyniká hlavně úložným prostorem, ten totiž standardně nabídne přes 500 litrů a při sklopení zadních sedadel dokonce více než trojnásobek! Samozřejmostí je pak i pohon 4×4, který se hodí hlavně v hůře přístupném terénu nebo tehdy, když potřebujete dovézt větší náklad na závěsu za autem.

Atraktivní přírůstek do rodiny automobilů značky Škoda

Výhodou je také digitální přístrojová deska, která je asistencí pro řidiče nejen v perných chvilkách. Víc bezpečí, víc komfortu, ale také ještě přesnější parkování a nouzové brždění v momentě, kdy přímo do silnice vběhne neopatrný chodec. Bezpečná kráska pro české komunikace, jejíž název je odvozen z aljašského ostrova Kodiak. Jednoduše Škoda, která má už víc než stoletou historii…

Kolik vlastně takový vůz bude stát?

Otázkou však samozřejmě je cenová hladina podobného automobilu. Cena Škody KAROQ začíná těsně nad hranicí půl milionu korun, ale samozřejmě je úměrná nejen motorizaci vozu, ale také hodnotou takzvané výbavy na přání. Interiér v kůži, vyhřívání předních a zadních sedadel současně, ale také adaptivní tempomat nebo mezipodlaha v zavazadlovém prostoru.

Vše je možné dodat, ale samozřejmě to bude stát nějakou částku navíc. Pokud vás podobný model opravdu zaujal, není nic snazšího než si jej dojít prohlédnout na vlastní oči a posoudit jeho vnitřní krásu. Stačí se jenom domluvit u prodejce. Navštivte www.auto-poly.cz a dozvíte se více!

O Angelo