Domů / Inzerce / Autopotahy od Vopi

Autopotahy od Vopi

Připadá Vám, že autopotahy ve Vašem automobilu začínají být opotřebované a že by si zasloužily výměnu? Nezoufejte, nové kvalitní autopotahy můžete ještě dnes koupit v internetové prodejně společnosti Vopi. Tato společnost autopotahy nejen prodává, ale také vyrábí. V nabídkovém katalogu společnosti Vopi www.vopi.cz/autopotahy/najdete autopotahy šité na míru i univerzální autopotahy. Do Vašeho automobilu můžete autopotahy pořídit nejen na sedadlo řidiče, ale také jeho spolujezdce.

Společnost Vopi dbá na pohodlí svých klientů a poskytuje možnost vybrat si masážní a vyhřívané autopotahy. Masážní autopotahy uvítají zejména ti řidiči, kteří tráví často dlouhé hodiny za volantem. Vyhřívané autopotahy přijdou vhod zejména v zimním období, kdy je potřeba cítit se při řízení pohodlně také v čase, kdy venku panují teploty pod bodem mrazu.

U autopotahů na míru si můžete autopotahy nechat vyrobit z více než padesáti materiálů a barevných variant látek autopotahů. Autopotahy na míru si můžete vybrat pomocí speciálního konfigurátoru. Autopotahy vyrobené na míru skvěle obepnou sedadlo, takže vzbudí pocit, že padnou jako ulité. Univerzální autopotahy jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů.

Společnost Vopi doporučuje použít univerzální autopotahy do vozů s bočními airbagy. Také univerzální autopotahy si můžete zvolit hned z několika barev provedení. Záleží pouze na Vás, zda upřednostníte autopotahy barevné či barevně méně nápadné. Autopotahy od Vopi dodají Vašemu řízení naprostou komfortnost.

O admin