Domů / Inzerce / Crossover Renault Kadjar vás změní od základu

Crossover Renault Kadjar vás změní od základu

Toužíte po rychlosti, síle, eleganci a atletickém stylu? Provázejte své schopnosti s nadčasovými vlastnostmi crossoveru Renault Kadjar. Pohodlný vůz do města a na silnice vás bezpečně proveze nepřístupným terénem s pohonem všech čtyř kol. Elegantní jízdu na dálnici střídá s jistým krokem v hustém městském provozu díky systému Stop & Start, přechody mezi deštěm a suchým povrchem zvládá s pomocí režimu 4WD Lock. Bezpečnostní systémy umožňují jisté parkování, automatické brzdění v krizových situacích i rozpoznávání dopravních značek. Renault Kadjar přichází s nadčasovým designem i výkonným motorem Energy dCi.

Nejúspornější motor ECO2 v modelové řadě

Nově navržený motor Energy dCi 110 se vyznačuje velkým výkonem při nízké spotřebě paliva. Renault Kadjar má spotřebu paliva pouze 3,8 l/km a emise CO₂ 99 g/km bez ohledu na to, zda si vyberete typ se šestistupňovou manuální nebo automatickou dvouspojkovou převodovkou EDC. EDC převodovka reaguje ihned na řidičovy požadavky, kdy je doba řazení bez trhání zkrácena na 290 ms. Nízkou spotřebu ovlivňují také další novátorské aerodynamické prvky jako tvar kol, vnější zpětná zrcátka, úhel spojleru a vstupy vzduchu. Přední deflektor, aktivní vzduchové klapky a spodní část karoserie rovněž zlepšují proudění vzduchu kolem vozu. V součtu byla snížena spotřeba o znatelných 0,62 l/100 km. Technologie jako systém Stop & Start vypínající motor v koloně, snížení vnitřního tření, nový systém vstřikování a rekuperace energie při brzdění zvyšují výkon motoru nového Renaultu Kadjar.

Luxusní interiér s moderními ovládacími prvky

Fixní panoramatické okno dodá vaší jízdě nový rozměr. Prostorný interiér bude celý prosvícen denním světlem a vy si můžete užívat bezpečnou jízdu díky pohodlnému ovládání palubních přístrojů. Vysoko umístěná a široká středová konzole, palubní deska z měkčených materiálů a ještě pohodlnější sedadla, než jsme u renaultů běžně zvyklí, nejsou jediné novinky, s nimiž automobilka přichází. Head up systém dokáže rozpoznat dopravní značky i sledovat takzvaný mrtvý úhel. Parkovací asistent Easy Park Assist pomáhá jistějšímu pohybu ve městě a Active Emergency Braking Systém zase zapojuje automatické brzdění při vyhodnocení rizikové situace. Sami si volíte typ pohonu podle terénu, můžete využít 4WD Lock režimu pro rozdělení výkonu na přední i zadní nápravu nebo úspornější pohon na přední kola. Renault Kadjar se vám přizpůsobí, stejně jako vy si okamžitě přisvojíte jeho nadčasové schopnosti.

O admin