Domů / Nezařazené / Svěží a čistý Buick Excelle 2015
Svěží a čistý Buick Excelle 2015

Svěží a čistý Buick Excelle 2015

Původně byl zamýšlen Excelle jako rebadged pro Daewoo Lacetti, která získala rozsáhlou plastickou operaci v roce 2009. Zastaralý vzhled zaznamenal úpadek prodeje tohoto vozu. O rok později se zahájil prodej samotného Excelle, který zaznamenal pět úspěšných let a vynikající rok 2014, během něhož ovládl trh Číny v kompaktních sedanech. Nyní přichází Excelle s kompletní rekonstrukcí a přepravováním. Nemluvě o úpravě hnacího ústrojí.Svěží a čistý Buick Excelle 2015

Nový Excelle má sportovnější charakter, aktualizovaný interiér a plno moderních informačních systémů. Zapomenou nesmíme ani na sedmistupňovou dvojspokovou automatickou převodovku. Tímto způsobem si Excelle udrží své číslo jedna na Čínském trhu.

Exteriér

Exteriér byl přepracován po celém těle vozu. Kompletně přepracovaný profil vás prvně upoutá novou mřížkou ve tvaru vodopádu nebo přední světlomety s LED akcenty. V zadní části si všimnete sportovních nárazníků, skvěle tvarovaného kufru a především chromovaných lišt, které propůjčují vozu nebývalou eleganci a styl. Ze stran má Excelle výraznější pas a „boční sukně“. Kliky od dveří jsou v barvě karoserie. Svěží a čistý Buick Excelle 2015

Design představuje výrazné zlepšení ve srovnání s předchůdci. Může to být však z důvodu nástřelu pro ukázku nové generace US-spec Verano, který má přijít na trh někdo v roce 2016.

Interiér

Svěží a čistý Buick Excelle 2015Interiér je opět horkou novinkou pro modelový rok Excelle 2015. Nový desing palubní desky, sedadel či aktualizovaný volant přidávají Excelle další bonusové body. Přístrojová deska nyní obsahuje moderní informační systéme, přepracované větrací otvory a především více chromu a méně falešného dřeva. Celkově lze říci, že nová kabina má čistší a prostornější nádech. Zákazníci jistě tento cenově dostupný prostor ocení.

Hnací ústrojí

Základní model získá čtyřválec o objemu 1,5 litru a 113 koní. Dále bude k dispozici motor 1,4 l se 140 koňmi. Zatím nepadlo slovo o předpokládaném výkonu, ale nečekejte, že nový Excelle prolomí zvukovou bariéru.

O Makawiel