Domů / Inzerce / Bazar ACTIR okamžitě prodá či pronajme náklaďáky i techniku
Bazar ACTIR okamžitě prodá či pronajme náklaďáky i techniku
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-04-18 08:24:47Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Bazar ACTIR okamžitě prodá či pronajme náklaďáky i techniku

Autodopravci velice často řeší problém nedostatku vozů pro konkrétní zakázku. Může se stát nehoda, náklaďák stojí na vykládce dlouho nebo došlo k nepředvídané meteorologické či logistické situaci. Dispečeři firmy řeší, jak rychle sehnat odpovídající vůz pro aktuální nakládku zboží. Pro tyto případy funguje perfektní bazar nákladních aut všech typů se sídlem v Praze 9 – ACTIR. Bazar návěsy, přívěsy a nákladní vozy také prodává, zajímavá je především nabídka ojetých nákladních aut. Záleží na finančních možnostech zákazníků.

Prodej ojetých i nových aut, výkup vozů na protiúčet

Nyní je v aktuální nabídce 70 procent automobilů ve slevě. Stačí podrobně prozkoumat firemní web actir.cz a určitě neodjedete s prázdnou. Pokud vaši řidiči čekají na náhradní vozidlo za hranicemi Česka, není problém, dopravci společnosti ACTIR jsou schopni zakoupený vůz dovézt kamkoli v rámci Evropské unie. Pro úplnost je třeba zmínit možnost vykoupení starého vozu, kdy se peníze prodávajícímu vyplácejí okamžitě na ruku, anebo se při koupi nového vozu cena za staré vozidlo odečítá. Firma rovněž přebírá všechny záruky za váš starý vůz, pro nějž jsou řidiči ACTIR schopni si kamkoliv přijet. Nákup nového a prodej starého vozu nikdy nebyl jednodušší.

Pronájem kamionů a nákladní techniky bez omezení

Služby bazaru ACTIR jsou kompletní díky možnosti pronájmu nákladních vozů. Půjčují se kamiony DAF, Volvo, Renault, valníkové a chladírenské návěsy. Pro případ nouze i pro možnost okamžitého výdělku je jednorázový dlouhodobý pronájem TIRu ideálním řešením v případě, že provozovatel autodopravy nebo majitel obchodu potřebuje ihned převážet zboží, ale nemá potřebné prostředky na nákup byť ojetého nákladního auta. Půjčuje se také nákladní technika. Vše je ve výborném technickém stavu a s komplexním pojištěním. Pronájem techniky a automobilů je možný na libovolně dlouhou dobu bez omezení najetých kilometrů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo