Domů / Recenze / Omlazovací kůru vašemu autu poskytne autoservis Ostrava
Omlazovací kůru vašemu autu poskytne autoservis Ostrava

Omlazovací kůru vašemu autu poskytne autoservis Ostrava

Koupě auta je vždy finančně velmi náročná záležitost, a tak bychom si všichni přáli, aby vydrželo co nejdéle. Přestože nám dobře slouží, používáním velmi rychle ztrácí na hodnotě. Autu nestačí jen doplňovat pohonné hmoty a ostatní provozní kapaliny, je nutné se o něj pravidelně a dobře starat.

Autoservis Ostrava zajistí nejlepší podmínky pro každou jízdu

Kvalitní péče o auto prodlužuje jeho životnost a podporuje jízdní vlastnosti. Šetřete svůj čas a energii a svěřte tuto starost odborníkům. Autoservis Ostrava vše zařídí rychle, profesionálně a v termínu, který vyhovuje vám. Abyste měli jistotu, že své auto svěřujete do správných rukou, každoročně zvyšujeme kvalifikaci našich pracovníků školením v oblasti diagnostických systémů komfortní elektroniky, mechanických postupů a dalších profesionálních disciplín.

Skutečný stav vozu před koupí pozná jen zkušený technik

Spolehlivost patří mezi základní požadavky na auto. Neponechávejte nic náhodě a vsaďte na zkušenosti. Autoservis Ostrava poskytuje profesionální servis modelům všech značek osobních a dodávkových vozidel. Rádi se s vámi podělíme o zkušenosti nasbírané za 15 let kvalitně provedené práce. V rámci našich služeb tak můžete využít prohlídky vozidla před koupí. Čeká vás komplexní prohlídka včetně diagnostiky, která spolehlivě odhalí skutečný stav vozidla.

Dopřejte svému autu i nové technologické postupy

Stálé rozšiřování služeb je dalším důkazem, že Autoservis Ostrava, který naleznete na stránkách www.autokadlec.cz drží krok s vývojem nových technologií. Např. poskytovaná dekarbonizace motoru zbaví váš motor karbonových úsad, které vznikají spalováním paliva a částečně i maziva. Jejich odstraněním si zajistíte stálý výkon motoru a zabráníte zvyšování spotřeby.

Při nehodě pomůže autoservis Ostrava nejen s poškozeným autem

Bezpečnost na silnicích není jen o perfektním stavu vozidla. Při autonehodě poskytuje autoservis Ostrava zdarma opravy havarovaných vozidel ze zákonného i havarijního pojištění. V případě potřeby dostanete při nehodě vždy zdarma také náhradní vozidlo. Dále za vás autoservis Ostrava převezme řešení pojistné události od odtažení až po opravu vozidla včetně nahlášení pojistné události na vaší pojišťovně, nafocení a zajištění všech nezbytných formalit.

Svěřit péči o auto odborníkům nejsou zbytečné výdaje. Dovolte si ten komfort a soustřeďte se jen na jízdu. Šetřit znamená také dobře investovat. Kvalitní servis udržuje auto v kondici a vy máte jistotu bezpečného cestování.

O admin