Domů / Inzerce / Odborníci z pneuservisu Praha 10 vědí
Odborníci z pneuservisu Praha 10 vědí

Odborníci z pneuservisu Praha 10 vědí

Věděli jste, že pokud nepotřebujete používat v zimě vozidlo ke každodennímu cestování, pokud budete vyjíždět pouze za sucha (a klidně mohou být i 4 stupně pod nulou), bude auto brzdit lépe na letních pneumatikách než na zimních? Odborníci z pneu servisu Praha 10 mohou potvrdit, že i mokrou silnici s teplotou kolem nuly zvládne lépe kvalitní letní použitá pneumatika oproti srovnatelné pneumatice zimní.

Nastává čas přezouvání ze zimních pneumatik na letní

Pokud jste tedy dosud brázdili silnice celoročně na zimních pneumatikách, změňte to! Přezujte na kvalitní letní použité pneu z bazaru pneu Praha a ty svoje zimní klidně dojezděte v zimním období. Proč?

  • Žádná zimní pneumatika vás při teplotách kolem nuly a nad nulou nedokáže tak dobře podržet v zatáčkách, jako pneumatika letní.
  • Kvalitní a levné použité pneumatiky z kvalitního bazaru pneumatik se budou při prudkém brzdění, vyhýbacích manévrech, prudké akceleraci a podobně chovat mnohem lépe, než pneumatiky zimní.

A proto zajeďte do pneuservisu Praha Michle, nechte si poradit s výběrem použitých pneumatik v pneu bazaru Praha, auto nechte přezout včetně provedení laserová geometrie Praha, sbíhavosti kol, test brzdových kotoučů, test tlumičů a testu podvozku.

Co možná nevíte

  • Každá zimní pneumatika se ve vyšších teplotách rychleji opotřebovává.
  • Za vyšších teplot dochází k přehřívání těchto pneumatik, které mohou v extrémním případě i prasknout.
  • Zimní pneumatiky se v létě mnohem rychleji ojíždí, jsou hlučné, mají vyšší valivý odpor, tím pádem i vyšší spotřebu paliva.

Myslím, že bylo uvedeno dostatek důvodů, proč je na čase navštívit pneuservis Praha 10. Proč je třeba provést výměnu zimních pneumatik za nové nebo použité pneumatiky z pneu bazaru Praha. Pokud máte kvalitní zimní pneumatiky, uschovejte si je na příští sezónu a zbytečně si je přes tu letní nelikvidujte. Proč si navíc v letní sezóně zhoršovat jízdní vlastnosti automobilu?

O admin