Domů / Nezařazené / Hyundai Sonata Eco
Hyundai Sonata Eco

Hyundai Sonata Eco

Hyundai Sonata se potuluje po ulicích již od roku 1989. V tu dobu byly téměř všechny vozy Hyundai poněkud nudné, nevýrazné s malým designem, pochybné spolehlivosti a se jménem, které bylo stejně přitažlivé jako daňové přiznání. Nicméně v roce 2006 se Sonata dočkala velké aktualizace a několik let později v roce 2011 byla Sonata úplně jiným vozem, než v předchozích letech. Stejný progres zaznamenala i značka Hyundai, která se stále více těší přízně celého světa. Je to především díky nově nabité důvěře, spolehlivosti a řádného šmrncu, které vozy této automobilky mají. Pro rok 2015 se Sonata dočkala opět nové aktualizace a nabídne model Eco, který je navržen pro co největší účinnost paliva.

Hyundai Sonata EcoExteriér pro rok 2015 je velmi podobný jako předchozí model. Sonata obsahuje chromovanou mřížku, boční zrcátka, automatická světla, chromované kliky dveří a spousty dalších vychytávek. I když jsou tyto změny pouze kosmetické a na vrcholu potravního řetězce, je Sonata více než dobře vybavená již v základu. Vůz působí svěžím, ladným dojmem se stylovými linkami a jemnými detaily. Jednoduchý „Eco“ odznak sedí na zadní straně vozu a poukazuje na způsob degustace benzínu.

Stejně podobně je na tom i kabina vozu, která byla kompletně přestavěna do nových barev a luxusního polstrování. Středová konzole a přístrojová deska nápadně připomíná velkého bratra Genesis, což není vůbec špatné.

Hyundai Sonata EcoVybavení interiéru nabízí doslova all-inclusive a dočkat se můžeme všech nejmodernějších technologií, které jsou na trhu.

Pod kapotou se nachází na 177 koní a 195 liber stop točivého momentu. Motor nabídne objem 1,6 litrů a vše můžete řídit za pomoci sedmistupňové nebo automatické převodovky. Ceny vozu Sonata Eco pro rok 2015 začínají na necelém půl miliónu korun.

Hyundai Sonata Eco nabídne vysoký standard pro všechny milovníky vozů Hyundai či ekologické spotřeby.

O Makawiel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *