Domů / Inzerce / Několik tipů na vybavení autodílny
Několik tipů na vybavení autodílny

Několik tipů na vybavení autodílny

Vybavujete si momentálně autodílnu a snažíte se mít všechny potřebné věci, bez nichž se neobejdete? Pokud ano, neměli byste kromě klasického ručního nářadí zapomínat ani na nejrůznější důležité pomůcky, jež dokážou veškeré činnosti maximálně usnadnit. My se pokusíme dát tipy na některé z nich, jež momentálně ve vaší výbavě mohou chybět. Třeba se inspirujete a usnadníte si práci.

Kvalitní elektrické nářadí

Velmi důležité je zejména nejrůznější aku a elektrické nářadí, které dokáže doslova divy. Jmenovat bychom měli úhlové brusky optimální pro řezání a broušení. Jejich prostřednictvím lze obrousit kapotu automobilu anebo odříznout jakékoli jeho součásti, jež nelze odmontovat. Samozřejmostí jsou i kvalitní aku šroubováky a vrtačky, bez nichž si při opravě aut neporadí laici ani profesionálové. Z ostatního elektrického nářadí jmenujme ještě klasické stolní kotoučové brusky a třeba i multifunkční vysavače schopné zajistit pořádek i v automobilové dílně.

Montážní lehátko s magnetickými tácky

Práce pod vozidlem je velmi náročná a ležení na zemi je fakticky nemyslitelné. Proto se vyplatí nákup vysoce kvalitního ergonomicky tvarovaného lehátka, jež dokáže jakoukoli činnost zpříjemnit a zefektivnit. Výbornou volbou jsou například modely značky Kennedy, které disponují magnetickými miskami schopnými pohodlně udržet šroubky, matky a další spojovací materiál. Pohodlně pojme i nářadí. Polstrování zajistí jednoduché a pohodlné přemisťování při pracovní činnosti.

Nakupujte u spolehlivého prodejce

Nářadí a další výbavu je zapotřebí nakupovat u firmy mající s prodejem elektrického nářadí a dalších pomůcek dlouholeté zkušenosti. Doporučujeme proto společnost Salaxnářadí.cz, která nabízí své zboží na internetu již od roku 2004. Zaručí nízké ceny a poskytne dopravu zdarma při nákupu sortimentu v ceně přesahující 800 korun i mnohé další výhody.

O admin