Domů / Inzerce / Jaká zvolit vodítka pro psy?

Jaká zvolit vodítka pro psy?

Patříte mezi sportovní nadšence? Rádi si při běhu dáte se svým čtyřnohým miláčkem pěkně do těla? O psech se moc dobře ví, že se bez aktivního pohybu neobejdou. Pokud nemáte velkou zahradu, nezbývá nic jiného, než se denně věnovat venčení. Malí pejsci nepotřebují závratnou plochu, ale větší plemena zvládnou uběhnout mnohem více.

Moderní Lishinu vodítka předčí vaše představy

Nemůžete se po dlouhém běhu se psem vůbec hýbat a necítíte celé tělo? Trendy vodítka pro psy vám při běhu s vaším čtyřnohým kamarádem uvolní ruce. Nevěříte, handsfree vodítka Lishinu to dokážou! Inovativní model vám díky svým funkcím dopřeje volnost pohybu. Představení atraktivního produktu proběhlo teprve v polovině roku 2015, proto lze hovořit o žhavé novince. Lishinu je nepostradatelným i designovým doplňkem. Moderní vodítko se pohodlně nosí na zápěstí. Lanko se odvíjí a vrací zpět, pes nemůže utéct.

Největší výhody Lishinu

Díky Lishinu vše ovládáte bez tlačítek. Nízká hmotnost, samonavíjení i automatická brzda stojí za povšimnutí. Model je vhodný pro dámskou ručku i na pánské svaly. Trendy vodítko dokáže vést i dva psy zároveň. Lano je dlouhé 3 metry. Vrchní barevný kryt je k dostání v 6 barevných variantách. Lishinu slouží jako vodítko i výcvikový pomocník v jednom. Tato pozitiva jsou pouze orientační, dokonalost výrobku poznáte sami na vlastní kůži. Už se nemusíte omezovat!

Když cestujeme se psem

Čas od času je nutné se psem vycestovat. Ať už vyrážíte na výlet do přírody, anebo k veterináři, padnou vám do noty ochranné potahy do auta. Co si budeme vykládat. Psi mají srst, která pouští chlupy. Dokonce mohou mít špinavé tlapky. Ochranné potahy do auta zajistí čistotu, ochranu před poničením a zničením. Autopotahy na sedačky do kufru patří k povinné zvířecí výbavě. Nezapomeňte ani na přepravní boxy, bezpečnostní postroje, mříže či rampy do auta.

O admin