Domů / Novinky / The Grand Tour opět v problémech
The Grand Tour opět v problémech

The Grand Tour opět v problémech

Kdo čekal, že se po své příhodě s Top Gearem Jeremy Clarkson trochu uklidní, byl poměrně dost vedle. Tento chlapík zkrátka miluje kontroverzi a ta se objevuje i v novém pořadu ve kterém vystupuje, za což schytává značkou kritiku.

Humor tria Hammond, May Clarkson je velmi specifický a nutno říci, že nesedí opravdu každému. S tímto problémem se nyní musí vypořádat i show The Grand Tour, ve které tito pánové vystupují a která má díky nim zaděláno další skandál.

Pokud tento pořad sledujete, tak jisté víte, že ve čtvrtém díle dostali pánové za úkol vyrobit automobil s karoserií z obnovitelných zdrojů. Hammond zvolil automobil na dřevěné a kytkaté bázi, May se spolehnul na hlínu a Clarkson na zvířecí kosti, šlachy a jiné části těl. A právě tento automobil připomínající obrovskou nafouklou krávu vyvolal takový poprask.

Na svědomí jej mají, ne příliš překvapivě, aktivisté z organizace PETA, která již dlouhou dobu bojuje za práva zvířat. „PETA a různí lidé doufají, že jednoho dne Clarkson šlápne na brzdu levných a ubohých kousků, jako je tento, a stane se skutečným fanouškem aut, nikoliv fanouškem masa,“ Právě takto se na adresu Clarksonova výstupu vyjádřila Mimi Bekheclová, která jej přirovnala k popové hvězdě Lady Gaga, která se kdysi navlékla do šatů z masa.

Ničemu příliš nepomohly ani Clarksonovy výroky na adresu vozu, kdy chtěl náhradní síly vzít ze psa, který mu auto začal okusovat a také scéna, kdy se ptá majitelky koně, zda brzy kůň neumře, že by se mu hodil na náhradní díly. Po svém se s tím vypořádali v Indii, kde je kráva posvátná a tak scény s Clarksonem byly vystříhány, díky čemuž byl pořad asi tak poloviční. A PETĚ se nejspíše nebude líbit ani další epizoda, kde Clarskon váží automobil za pomocí zvířat, ale poté co mu z váhy zvířátka utíkají, je nahradí jejich masem.

O Makawiel