Domů / Novinky / Nákladní auto z bazaru vám pomůže rozjet podnikání

Nákladní auto z bazaru vám pomůže rozjet podnikání

Jsou podnikatelské záměry, které uskutečníte s minimálními financemi do začátku. Pak jsou ale naopak i oblasti, kde se bez statisícových částek při startu neobejdete. Mezi ty patří například stavebnictví či nákladní doprava.

Stavební stroje i nákladní auta jsou drahou záležitostí. Pokud byste si chtěli pořídit nový nákladní sklápěč Iveco, tahač Volvo či třeba nákladní vůz Mercedes-Benz, částky se budou pohybovat vysoko přes milion korun. Proto si spousta podnikatelů kupuje tyto užitkové vozy z bazaru.

Výhodou je nejen nižší cena

Prvotním důvodem, proč si lidé kupují tahače, nákladní auta a jinou techniku z bazaru, bývá cena. Ve skutečnosti jich je však mnohem více – tedy pokud si vyberete dobrý autobazar.

Poctivá firma prodává pouze ověřené vozy, které prošly technickou prohlídkou, kupec má tedy jistotu, že si pořizuje spolehlivé auto, jež mu bude dlouho sloužit. A jak takovou firmu poznat? Poskytují záruku. Pražský specializovaný bazar AC TIR má na ojetá vozidla záruku 24 měsíců.

Každý si vybere svůj způsob financování

Mnohé bazary nabízí různé výhodné možnosti financování, protože přece jenom i za užitkový vůz z bazaru zaplatíte stovky tisíc. Koupě na splátky či leasing je tedy, zejména pro začínající podnikatele, často jedinou dostupnou alternativou. Někdy jsou klientům poskytovány také další výhody, například odklad první splátky.

Výběr nemusí být vůbec omezený

Možná vás napadlo, že to všechno je sice fajn, ale přemýšlíte nad otázkou, co budete dělat, když v nabídce autobazaru nebude vůz, který potřebujete. I to má své řešení. Zmiňovaná firma AC TIR má sice velmi pestrý sortiment, avšak pokud si na webu projdete například tahače MAN a nenajdete vámi požadovaný tahač, pokusí se ho pro vás někde sehnat. Společnost má širokou síť kontaktů po EU, a tak je dost pravděpodobné, že vám najde to, co potřebujete. Zajistí i převoz do ČR a vyřízení všech formalit.

O Angelo