Domů / Inzerce / Modulární batoh s páteřákem se hodí nejen na kolo

Modulární batoh s páteřákem se hodí nejen na kolo

Kolik máte doma batohů? Pravděpodobně jste si až doposud s jedním pro všechna svá sportovní dobrodružství nevystačili. Jednou se nám hodí menší, jindy střední, někdy potřebujeme s sebou skutečně hodně velký, a tak hledáme XXL řešení. Přestože se to zdá být téměř neřešitelným problémem, jde si vystačit s batohem jediným – s modulárním sportovním batohem.

Jeden batoh a vždy na míru

Takové jsou unikátní batohy PRISM, které nabízí bajkshop tvůrců Singltreků v České republice. Outdoor batohy byly sice vyvinuty primárně pro terénní cyklistiku, ale jejich vývoj probíhal po dva roky spolu se zástupci dalších sportů. Takže své ke vzhledu a funkcím tohoto multifunkčního batohu řekli bajkeři, snowboardisté i lyžaři – především skialpinisté. Díky tomu vznikl univerzální sportovní batoh, který má mnoho chytrých funkcí.

Tou nejdůležitější je to, že umí měnit svůj objem. K základnímu dílu je možné velice snadno upevnit další batohové díly. Letní o objemech 10, 18 a 25 litrů a zimní 22 a 33litrové. Díly lze snadno měnit díky zipu po obvodu batohu. Jde o inovativní Switch Element systém (SES).

Batoh na kolo, který chrání

Tento skvostný batoh ale umí ještě více než jen se přizpůsobovat svojí velikostí. Lze totiž do něj zakomponovat páteřní chránič a taktéž držák helmy. Díky implementovanému chrániči zad je vmžiku z obyčejného batohu ochranná sportovní pomůcka. Volíte si ji při výběru batohu v potřebné velikosti.

Chytré francouzské batohy

Za batohy stojí francouzská značka ze Savojských Alp – PRISM. Myšlenkou firmy bylo vytvořit co nejuniverzálnější batoh použitelný pro více sportů, modulární co do velikosti a s nadstandardními funkcemi, kterou je právě ochrana páteře před zraněním. Outdoor batoh má moderní design a jeho výhodou je, že jej lze rozšiřovat postupně podle potřeby. Na konec získáte multifunkční batoh, který vás doprovodí za nejedním dobrodružství – na kole, na lyžích i se snowboardem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo