Domů / Inzerce / Investiční zlato vám pomůže překonat aktuální snížení či výpadek příjmů
Investiční zlato vám pomůže překonat aktuální snížení či výpadek příjmů

Investiční zlato vám pomůže překonat aktuální snížení či výpadek příjmů

Kdo chytře investoval do drahých kovů, především do zlata, tomu se právě teď investice vrací rychleji, než je běžné. I ti, kdo nakoupili investiční zlato na přelomu roku, již mají vyděláno. Tato rychlost je skutečně nezvyklá.

Běžně se od finančního poradce dovíte, že investice do zlata, přesněji do zlatých slitků, je jednou z těch nejjistějších, musíte však počítat s investicí na zhruba sedm let. Jsou to tedy středně rychlé peníze, na které se vyplatí počkat. Aktuální koronavirová krize však zcela zásadně zahýbala s akciovým trhem, který extrémně rychle padal, stejně tak padala i česká koruna. Díky tomu naopak rostla cena zlataNe však akcií těžařských firem, ale zlatých cihel, jak se investičním zlatým slitkům rovněž říká.

Prodat investiční zlato se vyplatí, i když jste jej kupovali přednedávnem

Kdo má dnes finanční problémy s podnikáním či s osobními příjmy, tomu se hodí, že v minulosti chytře investoval do slitků drahých kovů. Výkup zlata přinese rychlé peníze, přitom se zhodnotí i ty vaše slitky, které jste koupili třeba jenom před pár měsíci.

Prodávejte u specialistů v Obecním domě

Investiční zlato vykupuje speciální prodejna v pražském Obecním domě. Firma Zlaté mince Numismatika se specializuje nejen na numismatiku, jak plyne z jejího názvu. Od roku 2003 prodává rovněž investiční slitky a ty též vykupuje. Firma se zaměřuje na celé spektrum rafinerií, takže u ní nenarazíte na to, že by vykupovala pouze slitky od jedné, nebo několika málo firem. Její portfolio tvoří značky slitků, jakými jsou Credit Suisse, Argor Heraeus, PAMP, Agosi, Degussa, Johnson&Matthey, Heimerle + Meule, Heraeus Hanau, Metalor, Munze Osterreich, Perth Mint, Umicore, Valcambi, Rand Rafinery, Royal Canadian Mint, Sempsa a UBS.

V prodejně v Obecním domě vás neodmítnou, ani když jste slitek kupovali u jiného obchodníka, ani když jste jej třeba koupili přes svoji banku jako zprostředkovatele. Pozor ale, výkup zlata neznamená prodej zlatých šperků, úlomků zlata či úlomků mincí. Ty v prodejně nevykupují. Stejně tak od vás nevykoupí surové zlato, a to ani v podobě slitku. Prodat zde však můžete kromě zlata též slitky stříbra, platinu a palladium.

O admin