Domů / Inzerce / Nepodceňujte servis vozidla, jde především o vaši bezpečnost
Nepodceňujte servis vozidla, jde především o vaši bezpečnost

Nepodceňujte servis vozidla, jde především o vaši bezpečnost

Největší zastoupení na českých silnicích si zaslouží právě vozy značky Škoda. Je tomu tak prakticky odjakživa. Proto jsme se rozhodli se na tato auta zaměřit a specializovat a od roku 1995 poskytujeme servis Škoda.

Kromě servisu vašeho vozidla si můžete u nás taktéž zakoupit nové, či ojeté vozy. Funguje to obyčejně tak, že pokud již vlastníte v současné době vůz značky Škoda, můžete ho našemu autosalonu přenechat a servis aut Praha vám tak vytvoří protiúčet. Ojeté vozidlo bude prezentováno dalším zákazníkům v příslušném oddělení.

Zpět však k servisu. Co takový servis aut Praha zahrnuje? Špičkové umytí vozidla, pravidelné měření emisí, kompletní záruční a pozáruční servis, vyjednávání s pojišťovnou v případě pojistných událostí, půjčovnu náhradních vozidel a nebo například zabezpečení vozu proti jeho odcizení. Všechny tyto činnosti provozujeme v rámci servis Škoda.

Kromě oblasti prodeje nových či ojetých vozů  a servisu aut se zabýváme i prodejem náhradních dílů a dalšího příslušenství. Máte-li na servis aut Praha jakákoliv přání či se chcete na něco zeptat, neváhejte! Jsme tu pro vás.

O admin