Domů / Novinky / Převodové elektromotory vás překvapí svými skvělými vlastnostmi i výkonem
Převodové elektromotory vás překvapí svými skvělými vlastnostmi i výkonem

Převodové elektromotory vás překvapí svými skvělými vlastnostmi i výkonem

Elektromotory jsou samy o sobě velice dobrým mechanismem, který umožnil v mnoha oblastech opravdu velký vývoj a posun. Přitom ale mají svoje jasné limity, mezi kterými je především spolehnutí na to, že budou čelit jenom stoprocentně konzistentním podmínkám.

Co se ale stane v moment, kdy by tomu tak nebylo? Zkráceně se může stát, že by elektromotor ztrácel svůj výkon, možná by se dokonce zadrhnul nebo poškodil. Jenže tento probléme nemusíme vůbec řešit, protože máme k dispozici kvalitní převodové motory.

Dokonalé převodové motory Bühler

Společnost Bühler je už opravdu dlouhodobou stálicí na mezinárodním trhu v oblasti výroby elektromotorů. Ve své nabídce vám může poskytnout ohromné množství různých mechanických a konstrukčních řešení motorů, přičemž i jednotlivé parametry je mohou určit jako více či méně vhodné do vybraných mechanismů.

Mezi tím vším vám ale společnost dokáže nabídnout také převodové motory Bühler. Ty jsou dokonalou volbou v moment, kdy chcete aplikovat elektromotor do proměnlivých podmínek. Samy kvalitní převody se přitom postarají o to, aby změna podmínek neměla na elektromotor a jho výkon špatný vliv.

Levná, a přesto kvalitní řešení

Převodové motory nám díky možnostem a limitům jednotlivých převodovek dávají obratem větší množství variant než samotné elektromotory tak, jak jsme byli zvyklí. Typickým příkladem řešení levné konstrukce, ale dobrého výkonu, jsou šnekové převodovky Bühler. Šnekové převodovky se velice efektivně starají o převod s tím, že jsou zapouzdřeny v silném jádře. Nevýhodou je menší přesnost, výhodou výdrž a jednoduchost s nízkou pořizovací cenou.

Když preferujete spíše to nejlepší

Co když ale raději sáhnete po takových převodech, které sice nemusí být nejlevnější ani nejdostupnější, ale naopak budou elitní volbou. Pak jsou tu pro vás planetové převodovky Bühler. Velmi přesné a citlivé převodovky získali svůj název podle toho, jak celý systém vypadá. Planetové převodovky totiž uvnitř vypadají jako soustava obíhajících planet. Mechanismus je to citlivý a složitý, ale bezpečně ukrytý v zapouzdření.

O admin