Domů / Nezařazené / 2015 Cadillac ATS-L
2015 Cadillac ATS-L

2015 Cadillac ATS-L

ATS zahájila svůj debut v roce 2013 jako nejmenší sedan od Cadillacu. Celý vůz je zaměřen jako přímý konkurent BMW řady 3, Audi A4 či Mercedes-Benz C-Class. První verze obsahovala na výběr ze tří motorů a těšit jste se mohli na 202 koní a motor o obsahu 2,5 litrů nebo přeplňovaný 2,0 litrový motor s 272 koňmi a poslední vůz nabídl silný výkon s 321 koňmi a 3,6 litrovým motorem V-6. V nové verzi ATS se můžeme těšit na kupé a širší rozvor ve verzi sedan.

Vizuálně se Cadillac ATS-L neliší od předchozí verze vozu. Mírný facelift si můžete pořídit na půdě USA s výjimkou delšího rozvoru a prodloužených zadních dveří. Jinak si své rozměry Cadillac ATS-L zachovává stejné. Další odlišností od jiných verzí je samotné logo Cadillacu, které dostalo mírně odlišný nádech barvy a úpravu, která připomíná věnec. Zaujmout vás také mohou 18 palcová kola z lehké slitiny, které se velmi dobře vyjímají na celém vozu. Aktualizace také sebou přinesla přebudovaný nárazník. Nyní přijde na řadu exteriér s velmi podstatnými změnami.2015 Cadillac ATS-L

Díky delšímu tělu a širšímu rozvoru se dostane více prostoru pro nohy a celkově se kabina zvětší o znatelnou část. Sedan nabízí příjemné posezení pro čtyři osoby. Pátá osoba se bude cítit poněkud stíněně. V kůži zabalené sedačky vám poskytnou dostatečný komfort i při dlouhých jízdách.

Moderní technologie není potřeba více představovat. Osmipalcový dotykový displej, vestavěna Wi-Fi, Bluetooth a mnoho dalších informačních technologií na vás čeká ve voze Cadillac ATS-L.

Velkým plusem Cadillacu ATS-L je jeho interiér a především zpracování a materiály, které se ve vnitř vozu nacházejí. Ručně šité potahy, hliník či dřevo dodávají celému interiéru překrásný zvuk.

Pod kapotou se bude nacházet na 272 koní a 2,0 litrový přeplňovaný válec, pokud vám nebude stačit tento výkon, můžete si připlatit silnější verzi, která nabídne motor 3,6 litru a 321 koní pod kapotou. Zrychlení z nuly na sto zvládne slabší verze za 6,1 sekundy, silnější jej utáhne za 5,5 sekundy.

O Makawiel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *