Domů / Novinky / S ročními vozy Škoda získáte skoro nový vůz za skvělou cenu

S ročními vozy Škoda získáte skoro nový vůz za skvělou cenu

Samozřejmě je krásné, pokud si můžete dovolit pořídit úplně nový automobil. Ten pocit, když usednete do nového voňavého auta, je nepopsatelný. Navíc si nemusíte nějakou dobu dělat starosti se servisem, u nových vozů se problémy vyskytují daleko méně. Jenže kdo si může nové auto dovolit?

Spoustě lidí prostě nezbývá nic jiného než zvolit ekonomičtější variantu – auto z bazaru. Jenže tady aby se člověk bál, co vlastně kupuje. Prodejci jsou vychytralí a budou se vám snažit nabulíkovat, že si pořizujete to nejlepší auto na světě. Až pak o měsíc později zaplatíte desetitisíce za opravu v servisu, budete se divit.

Škoda má program ročních vozů

Jsou tady ale ještě možnosti stojící na pomezí nových a bazarových aut. Jednou z těch nejlepších je program Škoda roční vozy. Automobilka Škoda prostřednictvím svých autorizovaných partnerů prodává auta, která jsou skoro nová. Jejich maximální stáří činí 18 měsíců a mají najeto nejvýše 30 000 km. U všech vozů tomu tak skutečně je, ze stáčení tachometru nemusíte mít strach. Ostatně nakupujete přes autorizovaného prodejce, takže profesionalita jednání je o dost vyšší než u většiny autobazarů.

Záruka vám zůstává

O záruce si při koupení bazarového auta většinou necháváte jen znát, to byste museli natrefit na dost mladý vůz. V tomto případě ji ale dostanete. Na všechny vozy je poskytována záruka v délce 4 nebo 5 let. Konkrétní podrobnosti vám pak sdělí vybraný prodejce.

Jestli nyní přemýšlíte, kam si pro roční vůz Škoda zajet, zkuste Auto Podbabská v pražských Dejvicích. Kromě ročních aut tu najdete i nové skladové vozy Škoda. Dají vám možnost si je vyzkoušet, abyste si mohli vybrat. Ostatně roční vůz se dá během prvního dne vyměnit, kdybyste náhodou zjistili, že vám nevyhovuje a raději byste jiný model. V Auto Podbabská se o vás postarají, mají dokonce také autorizovaný servis Škoda.

O admin