Domů / Nezařazené / 2015 Ram ProMaster City

2015 Ram ProMaster City

Je tomu již několik dnů co Ram Trucks ohlásil příchod nového produktu na trh a tím je Ram ProMaster City 2015. Toto zcela nového vozidlo, má však velkou část svých kořenů ve Fiatu Doblo, které se stalo čestným vzorem. Fiat byl představen v roce 2000 a druhá generace se ukázala světu v roce 2010. Nyní je na světě třetí generace a skok do všech koutů světa je logický krok jak se ohřát na slunci.

Přestože Ram ProMaster City je stále tajuplným vozítkem, o kterém se neví cena či spotřeba paliva, můžeme již předem s jistotou říci, že zatočí hlavou všem drobným a středním podnikatelům, kteří potřebují poskytovat kvalitní služby po celé zemi.

ProMaster City se neliší moc od svého kolegy s výjimkou velkého loga na předním nárazníku. Parametry Fiatu Doblo, jsou hodně patrné, jako jsou vysoké světlomety, šikmá kapota si podsaditý přední převis.2015-ram-promaster-city-2

Světla jsou jednou z věcí, které ukazují jak Ram či Fiat u své práce přemýšlí. Pro malého živnostníka či řemeslníka, který má těžký život plný narážení do věcí a odvoz věcí jistě ocení minimální šanci na rozbití předních či zadních světel. Pořizovací cena na nové nárazníky či mřížku je mnohem nižší než pro dva světlomety.

2015-ram-promaster-city-5Zadní dveře jsou branou do velkého prostoru, kam se vejde nepřeberná škála věcí. Dveře jsou rozděleny v poměru 60/40 a mohou být otevřeny v 90 a 180 stupních pro snadný přístup. Dalším plusem je široké přední sklo a šikmé kapuce, které vám zajistí široký rozhled i ve stísněných prostorách. Poslední třešinkou na dortu jsou pak velká zrcátka, která perfektně kontrolují prostor za autem.

Uvnitř automobilu Ram ProMaster City najdeme spousty funkcí a to nejen v té nejdražší variantě vozu. Palubní deska nabízí velký komfort pro řízení celého podniku a informační systém se postará o všechny potřebné věci, které během jízdy můžete potřebovat.

ProMaster City nabídne 178 koní při 6400 otáčkách za minutu a 174 liber-stop točivého momentu při otáčkách 3900 za minutu. ProMaster City vyhrává na plné čáře ve srovnání s čísly, které nabízí konkurence.

Ram ProMaster City je solidní vůz, který vám poskytne dostatečný servis a komfort pro vás byznys ať už jste kdekoliv.

 

O Makawiel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *