Domů / Nezařazené / Výkup aut za hotové

Výkup aut za hotové

Přijde čas, kdy bude nutné obměnit váš vozový park. Může to ale přijít v okamžiku, kdy váš starý vůz vypověděl náhle službu a na nový nebo ojetý vůz vám chybí finance. Co v takovém případě dělat se starým a nepojízdným autem? Zkuste výkup za hotové.

I přesto, že máte vozidlo pojízdné a víte, že nějaký ten pátek ještě bude sloužit, vám už se v hlavě honí myšlenky na jiný vůz. Chcete jednoduše změnu a nebo potřebujete kvůli rodině větší automobil. To se zdá být zcela pochopitelné, ovšem ne každý chce čekat na to, než se vozidlo prodá. Existuje řada možností, přičemž, jednou z nich je výkup aut za hotové. Tento způsob má několik výhod, jenž si zodpovíme v následujících řádcích.

Auto vykoupí u vás doma

Jak už napovídá podnadpis, jednou z výhod výkupu aut je to, že proběhne u vás doma. Nikam tedy nemusíte s autem zbytečně zajíždět. Pokud dojde k dohodě, peníze za automobil dostanete ihned v hotovosti. Navíc vám bude vystavena kupní smlouva, všechny náležitosti s odhlášením vozidla na úřadě, převodu, apod. budou rovněž vyřešeny bez vaší přítomnosti a navíc za náklady vykupující firmy. Za půl hodiny tak může být vaše vozidlo vykoupeno a vy ihned dostanete peníze na ruku. Dále již neplatíte žádné poplatky a za technický stav vozidla již nenesete žádnou odpovědnost.

Zjistěte si odhad ceny vozu online

Abyste měli představu o tom, kolik za váš automobil dostanete peněz, můžete si nechat zjistit odhad ceny vozu online. V tomto případě stačí vyplnit jednoduchý formulář, kde uvedete potřebné údaje ke zjištění ceny vozu. Firmy vykupují všechny značky automobilů, tudíž se nemůže stát, že zrovna váš vůz vykoupit nelze.

Jaké doklady pro výkup vozu budete potřebovat

I v tomto případě se výkup automobilů neobejde bez potřebných dokladů. K tomu, aaby celý prodej vozu proběhl v pořádku budete potřebovat následující:

  • velký technický průkaz
  • malý technický průkaz (nemusí být vždy podmínkou)
  • občanský průkaz nebo jiný doklad o totožnosti (pas, apod.)
  • v případě, že je vůz registrovaný na jinou osobu, budete potřebovat plnou moc ověřenou podpisem (stačí na poště), která vás opravňuje k prodeji vozidla

 

O admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *