Domů / Nezařazené / KTM Motocykly
KTM Motocykly

KTM Motocykly

Příznivci motorismu, a především motocykloví nadšenci, jistě znají pojem KTM. Jedná se o prvotřídní motocykly, na kterých jezdí soutěžní jezdci ty největší soutěže světa. Mezi předními značkami vždy najdete motorky KTM, ať je to Mezinárodní Šestidenní motocyklová soutěž, nejtěžší soutěž pořádaná stále pod názvem rallye Dakar, na terénních motocyklových závodech u nás i v zahraničí.

Špičkový motocykl KTM si můžete pořídit i vy. Budete se na něm cítit jako některý z populárních soutěžních jezdců a vychutnáte si všechny přednosti, které dělají z motocyklu KTM jednu z nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších motorek na celém světě. Můžete se na ní prohánět jak v terénu, tak po silnici, vydávat se na zajímavé výlety a spolehnout se na její perfektní provedení. Design, motor, celkový vzhled a naprostá spolehlivost jsou zárukou klidu a pohody na všech cestách i necestách.

KTM MotocyklyPokud se pro motocykl KTM rozhodnete, navštivte jednu z nejlépe zásobených a vybavených prodejen u nás, kterou je KTM autonova Brno. A nejste-li ještě definitivně rozhodnuti, můžete se přijít podívat zcela nezávazně, prohlédnout si nabízené typy, doslova si je osahat a vybrat si tu, která vám bude nejlépe sedět. Prodejna KTM Autonova v brněnské Masné ulici je na vás připravena denně od 9 do 17 hodin.

Naši zkušení a znalí prodejci vám zodpoví jakékoliv dotazy ohledně motocyklů KTM, včetně servisu nebo nejrůznějších doplňků. Například k modelům KTM 1190 Adventure i dalším se můžete podle vlastního uvážení vybírat originální doplňky, jako jsou cestovní kufry, padací rám, vyhřívané rukojeti, přídavné světlomety, gelová sedla a další věci, které vám zvýší komfort při užívání skvělé motorky KTM, ale také vaši prestiž mezi kamarády a ostatními motocyklovými nadšenci.

Pro milovníky nejmodernějších typů, které oslňují svým neotřelým vzhledem, silným motorem a skvělým vybavením včetně speciálních doplňků je nejnovějším lákadlem typ KTM 1290 Super Duke R. I tento prvotřídní stroj si můžete u nás prohlédnout a v případě zájmu na něm buď hned odjet, nebo si objednat barvu, která se vám nejvíce líbí.

O Makawiel