Domů / Novinky / Chiptuning, cesta k vyššímu výkonu
Chiptuning, cesta k vyššímu výkonu

Chiptuning, cesta k vyššímu výkonu

Slyšeli jste již někdy o chiptuningu? A chtěli byste, aby takový chiptuning zlepšil výkon i vašeho vozu? Pak neváhejte a podívejte se na tento technický zázrak trochu blíže.

Chiptuning, cesta k vyššímu výkonuChiptuning je jedním ze způsobů jak se v posledních letech upravuje výkon a spotřeba vozidel. Zjednodušeně se dá tento proces popsat jako úprava softwaru řídící jednotky vašeho vozu za účelem zvýšení výkonu. Tímto procesem se dosáhne lepších výkonů motoru, aniž by byla jakýmkoliv způsobem ovlivněna životnost motoru, popřípadě poškozena jeho mechanika.

Chiptuning, cesta k vyššímu výkonuOvšem výkon není to jediné, co chip tuning nabízí. Prostřednictvím něj se dá vůz naučit také více ekonomickému a šetrnějším zacházení s palivem. Díky tomu tak bude vůz šetřit nejen vaší peněženku, ale i životní prostředí. Díky tomu je tento způsob úpravy motoru vyhledávaný nejen u milovníků rychlé jízdy, ale i u milovníků přírody a ekologicko-ekonomického způsobu života, protože emise vozem produkované stále splňují přísné normy EU.

Chiptuning Praha je jednou z nejlepších variant, jak zajistit vašemu vozu maximální péči v tom nejlepším prostředí a z rukou těch nejlepších odborníků. Důležité je totiž přímo přání zákazníka nikoliv brutální maximalizování výkonu. Hlavním úkolem tak je co nejlepší sladění vozu s jeho řidičem. Toho je dosahováno za použití těch nejmodernějších metod a zařízení. Díky tomu nejlepšímu vybavení se vašemu vozu dostane dokonale propracovaných a praxi ověřených úprav, které mu o nějaký ten rok prodlouží život.

Chiptuning, cesta k vyššímu výkonu

Vše se děje ve společnosti, která jako první v republice získala ISO:9001:2009 v oboru chiptuningu a jako první provádí měření výkonu na válcové brzdě. Na všechny úpravy získáte dvouletou záruku a na software dokonce záruku deset let. Navíc můžete kdykoliv využít možnosti nainstalování původní verze zpět a popřípadě i přeinstalování námi nahraného softwaru.

O Makawiel