Domů / Inzerce / Bazarový Citroen se zárukou? To je program Citroen Select
Bazarový Citroen se zárukou? To je program Citroen Select

Bazarový Citroen se zárukou? To je program Citroen Select

Toužíte po nákupu ojetého vozu a bojíte se, že vás prodávající napálí a prodá vám vůz se stočeným tachometrem, se skrytými závadami či dokonce havarovaný? Nezoufejte, je tu program Citroen Select, v rámci kterého můžete mít ojetý vůz s podmínkami, které se blíží pořízení nového vozu.

Záruka až na 48 měsíců

Největší předností programu CITROËN SELECT je bezplatná záruka 12 měsíců na kupovaný ojetý vůz. Záruka pokrývá mechanické a elektrické součástí vozidla a je platná v jakémkoliv autorizovaném servisu po celé Evropě. Podle stáří a stavu samotného vozu lze záruku výhodně prodloužit o další tři roky. V rámci záruky zákazník navíc získá non-stop asistenční službu, která mimo jiné pokrývá zajištění opravy na místě, náhradní vozidlo či ubytování v hotelu.

Bazarový Citroen se zárukou? To je program Citroen Select

Pečlivá kontrola a garance původu

Každý vůz prodávaný v rámci programu Citroen Select splňuje přísné normy kvality a má certifikaci jakosti od společnosti Dekra. Ta garantuje, že vůz byl pečlivě zkontrolován vyškoleným pracovníkem a na nejsou na něm žádné odhalitelné závady. V rámci testů technik kontroluje 100 bodů, které obsahují například kontrolu poškození karoserie, stavu interiéru, motoru, elektrických součástí vozu atd..

Samozřejmostí je garance původu. Ojeté vozy pochází od autorizovaných prodejců, kteří dokáží přesně doložit stáří vozu, servisní úkony a skutečný počet najetých kilometrů.

 

Prohlídky i výhodné financování

Pro úplnou jistotu, že vůz je v perfektním stavu, nabízí program Citroen Select prohlídku zdarma po ujetí 10 000 km nebo po 12 měsících. Pokud technici zjistí nějakou závadu, ihned ji dle záručních podmínek opraví.

Perfektní stav vozu a okamžitá dostupnost umožňuje realizování zkušební jízdy bez čekání ihned při návštěvě autosalonu. Zákazník si tedy může vše důkladně prohlédnout, vyzkoušet a ujistit se o kvalitách vozu.

Samozřejmostí je zajištění výhodného financování pomocí leasingu, půjčky a dalších běžných forem.

Bazarový Citroen se zárukou? To je program Citroen Select

 

Jako při nákupu nového vozu

Výše uvedené podmínky zákazníkovi garantují téměř stejné podmínky jako při nákupu nového vozu. Největší rozdíl je v ceně, která je mnohonásobně nižší a tedy i pro zákazníky mnohem výhodnější.

Více informací o programu získáte na webu společnosti Citroen Carling, která patří mezi největší distributory nových a ojetých vozů značky Citroen na území České republiky.

O admin