Domů / Recenze / Bez kvalitních moto kalhot se žádný motorkář neobejde

Bez kvalitních moto kalhot se žádný motorkář neobejde

chris3_2wMilujete ten dokonalý pocit z každé vaší vyjížďky? Potom jistě víte, že se neobejdete ani bez kvalitního vybavení, které spočívá nejenom v helmě jako takové, ale i v oblečení. A jednou z takových možností jsou i kvalitní moto kalhoty. Těch dnešní trh nabízí více než dost, a to v různých provedeních, ale i materiálech. Samozřejmě jedním z nejvyhledávanějších jsou pánské kožené kalhoty, které zaručeně splní očekávání z hlediska vzhledu, ale i kvality a pohodlí. Ukázkou může být model CHRIS z eshopu m-b-w.cz. Tyto kalhoty se totiž pyšní 1,2 mm silnou hovězí usní a také trojitými a dvojitými bezpečnostními švy. K tomu všemu přidejte chrániče boků a kolem, a vyjde vám, že jsou pro vás a pro bezpečnou jízdu tu nejlepší možností.

 

 

Samozřejmostí je i sortiment pro něžné pohlaví

dora-1wNejsou to ale pouze kalhoty na motorku, které jsou určené pro mužskou populaci. I ženy si přijdou na své, a ve zmíněném eshopu najdou i dámské kožené moto kalhoty. Příkladem mohou být ty s označením DORA. Ty zaujmout třeba pohodlným oblékáním díky dlouhému zipu na nohavicích, vyjímatelnými chrániči v oblasti kolen, nebo perforovanou kůží pro odvětrávání. Dokonalá kombinace, jak spojit perfektní vzhled, pohodlnost i bezpečí. To vše navíc v provedení z lesklé hovězí usně o síle až 1,1 milimetru.

 

Nejenom kůže, ale i jiné materiály

Ačkoliv zatím mluvíme výhradně o kožených kalhotách, rozhodně nejsou jedinou možností, co si na svou motorku obléct. Neméně vyhledávané jsou totiž moto jeans kalhoty, a ideálním zástupcem je model KEVLAR JEANS JOE. Ty potěší nejenom svou pohodlností, ale i kvalitním materiálem, nebo pěti kapsami. Velkou výhodou je ale i jejich vzdušnost, nebo kolenní a boční chrániče, které zajistí i vaši bezpečnou jízdu. Ať už tedy hledáte kalhoty z jakéhokoliv materiálu, rozhodně je na našem trhu z čeho vybírat.

O Angelo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *