Domů / Recenze / Bez kvalitních moto kalhot se žádný motorkář neobejde
Bez kvalitních moto kalhot se žádný motorkář neobejde

Bez kvalitních moto kalhot se žádný motorkář neobejde

Bez kvalitních moto kalhot se žádný motorkář neobejdeMilujete ten dokonalý pocit z každé vaší vyjížďky? Potom jistě víte, že se neobejdete ani bez kvalitního vybavení, které spočívá nejenom v helmě jako takové, ale i v oblečení. A jednou z takových možností jsou i kvalitní moto kalhoty. Těch dnešní trh nabízí více než dost, a to v různých provedeních, ale i materiálech. Samozřejmě jedním z nejvyhledávanějších jsou pánské kožené kalhoty, které zaručeně splní očekávání z hlediska vzhledu, ale i kvality a pohodlí. Ukázkou může být model CHRIS z eshopu m-b-w.cz. Tyto kalhoty se totiž pyšní 1,2 mm silnou hovězí usní a také trojitými a dvojitými bezpečnostními švy. K tomu všemu přidejte chrániče boků a kolem, a vyjde vám, že jsou pro vás a pro bezpečnou jízdu tu nejlepší možností.

 

 

Samozřejmostí je i sortiment pro něžné pohlaví

Bez kvalitních moto kalhot se žádný motorkář neobejdeNejsou to ale pouze kalhoty na motorku, které jsou určené pro mužskou populaci. I ženy si přijdou na své, a ve zmíněném eshopu najdou i dámské kožené moto kalhoty. Příkladem mohou být ty s označením DORA. Ty zaujmout třeba pohodlným oblékáním díky dlouhému zipu na nohavicích, vyjímatelnými chrániči v oblasti kolen, nebo perforovanou kůží pro odvětrávání. Dokonalá kombinace, jak spojit perfektní vzhled, pohodlnost i bezpečí. To vše navíc v provedení z lesklé hovězí usně o síle až 1,1 milimetru.

 

Nejenom kůže, ale i jiné materiály

Ačkoliv zatím mluvíme výhradně o kožených kalhotách, rozhodně nejsou jedinou možností, co si na svou motorku obléct. Neméně vyhledávané jsou totiž moto jeans kalhoty, a ideálním zástupcem je model KEVLAR JEANS JOE. Ty potěší nejenom svou pohodlností, ale i kvalitním materiálem, nebo pěti kapsami. Velkou výhodou je ale i jejich vzdušnost, nebo kolenní a boční chrániče, které zajistí i vaši bezpečnou jízdu. Ať už tedy hledáte kalhoty z jakéhokoliv materiálu, rozhodně je na našem trhu z čeho vybírat.

O admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *