Domů / Značky / BMW / BMW X1: do sucha i do vody
BMW X1: do sucha i do vody

BMW X1: do sucha i do vody

BMW X1 se pomalu ale jistě chystá vykouknout na světlo světa a jak se zdá BMW je se svým novým přírůstkem do rodiny nadmíru spokojené. Při jeho představování totiž nešetří superlativy a vychvaluje jej až do nebes.

BMW X1 si již brzy odbyde svou světovou premiéru a podle slov automobilky to vypadá, že posílá do světa premianta první třídy. Při jeho popisu totiž často zní slovní spojení typu dynamický, sebejistý, design, jedinečný charakter, neomezená radost atd. Z těchto všech přízvisek by si i jeden mohl myslet, že tento vůz bude hitem letošních prodejů. Při pohledu na první snímky vozu si vlastně říkáme proč ne?

Automobil s masivní přídí ve stylu BMW X5 působí opravdu robustně, mohutně a dospěle. Podle slov BMW by se mělo jednat o univerzála určeného především do městské džungle, ovšem neztratí se ani v terénu mimo město. Jeho předek mu udělal velmi dobré jméno, protože se jej prodalo téměř 750 000 kusů. A na novince je nyní, aby dále pokračovala v této dobře vyšlapané cestičce.

BMW X1: do sucha i do vody

Snažit se o to bude převážně svým vzezřením, které se v mnohém inspiruje o něco většími bratry a sestrami ze segmentu SUV. Větší robustnost, dravější a přísnější maska a vzhled svalovce těsně po tréninku, to jsou nové atributy, kterými se může X1 pochlubit. Změny ovšem nepřišli pouze v oblasti exteriéru, ale mnoho nového najdeme i v interiéru, která bude prostornější a variabilnější. Zároveň by se měla pozvednout i jeho prémiovost, aby se celá osádka vozu cítila maximálně komfortně.

Tento vůz má styl. Pod kapotou tohoto bílého medvěda budou dřímat nejnovější generace čtyřválcových motorů a převodovek, které by měly zaručit maximální požitek z jízdy, a také šetření peněženky majitele vozu. Komfort by měl zaručit nejmodernější podvozek, variabilní sportovní řízení a aktivní tlumiče Dynamic Damper Control. To vše je volitelná výbava na přání, díky které můžete z nové X1 udělat bezchybný stroj na zážitky.

O Makawiel