Domů / Značky / Porsche / Porsche 911 Carrera Black Edition
Porsche 911 Carrera Black Edition

Porsche 911 Carrera Black Edition

Jako kapka inkoustu propíjející se průzračnou vodní hladinou. Takto pojalo Porsche rozlučku s atmosférickými motory v zádi vozů Carrera 911. Exklusivní návrh dostal název Black Edition a je vskutku úchvatný.

Porsche Carrera 911 se musí rozloučit se svými klasickým atmosférickými šestiválci o objemu 3,4 a 3,8 litru. Ty totiž nahradí nově vyvinutý přeplňovaný šestiválec o objemu 3,0 litru. Porsche si velice dobře uvědomuje služby, kterou mu tyto dva výjimečné motory poskytly, a proto se rozhodl rozloučit se s nimi ve velkolepém černočerném stylu.

Porsche 911 Carrera Black Edition

Verze Black Edition se objevila letos na jaře. Vychází ze základního provedení s 3,4 litrovým šestiválcem, který poskytuje výkon 257 kW, tedy 350 koní. Svým obdivovatelům se nabízí buď ve verzi Cabriolet, nebo Coupé a to buď s pohonem zadních kol, nebo pohonem všech čtyř.

Porsche 911 Carrera Black Edition

Pojmenování Black Edition není náhodou, protože právě černá barva je to, co udává celý ráz vozu. Krom hluboké černě laku se vůz dočkal i černě lakovaných dvacetipalcových kol v designu 911 Turbo. Úplnou specialitou jsou dálkové LED světlomety s funkcí Porsche Dynamic Light System. Tmavě tónovaná jsou i okénka vozu, která vedou světlo do interiéru.

Porsche 911 Carrera Black Edition

Ten se taktéž inspiroval barvou noci a s černou si hraje na mnoha svých detailech. Samozřejmostí jsou vyhřívaná sedadla v černé kůži. A hudební zážitek vám zprostředkuje audiosystém Bose Surround Systém. K dispozici bude také telefonní modul a parkovací asistent s kamerou.

Porsche 911 Carrera Black Edition

Sami se můžete podívat na to, jak vůz vypadá díky jedinečně zpracovanému videu, ve kterém kapka inkoustu ve vodním prostoru postupně odhaluje jednotlivé detaily celého vozu, který se nám tak postupně celý ukáže. Vůz je představitelem mistrovského umění společnosti Porsche a bude klenotem nejedné se sbírek luxusních vozů.

O Makawiel