Domů / Značky / BMW / Nové modely BMW vás zaručeně ohromí

Nové modely BMW vás zaručeně ohromí

Pokud se řekne značka BMW, většina lidí si ji ihned spojí se spolehlivostí, kvalitou a dokonalým provedením. A přesně takové jsou i zcela nové vozy, které pro vás má připraveno BMW České Budějovice, tedy dealer Mach Motors. Konkrétně se jedná o BMW X6, tedy o kombinaci SUV a kupé. Ačkoliv je to netradiční kombinace, vzhled a ohlasy jasně ukazují, že to byla a je správná volba. Samozřejmě oproti předchozímu modelu se nová generace může pyšnit ještě zajímavějším designem, praktickým uspořádáním prvků, ale třeba i menší spotřebou, a to i přes dokonalý výkon – který zajistí přeplňovaný šestiválec nebo osmiválec. Samozřejmostí je kromě pohonu zadních kol i verze xDrive. Zkrátka skvělá volba pro každého, kdo si potrpí na luxusní vozy s dokonalou kvalitou po všech stránkách.

X6-1920x1200-01-750x468

Něco neobvyklého? Zkuste hybrid i8

Pokud kromě výkonů a vzhledu vozu hledíte i na životní prostředí a chcete, aby každá vaše cesta byla co nejekologičtější, můžete si být jisti, že automobilka má něco i pro vás. Konkrétně se jedná o hybrid BMW i8, které zaujme jednoduchým, ale o to sportovnějším designem. Ten v kombinaci s nízkým podvozkem a skvělou aerodynamikou zaručí nepopsatelný pocit z každé vaší jízdy. Je samozřejmostí, že i tento model prodej vozů BMW v Českých Budějovicích nabídne. A čím vás ještě okouzlí? Především spotřebou, která je díky kombinaci zážehového motoru a elektromotoru pouze 2,5 litru na 100 kilometrů. Přitom zrychlení z 0 na 100 za 4,4 sekundy jasně ukazuje, že model rozhodně není žádným hlemýžděm. Plně tak reprezentuje to, že je v první řadě sportovním autem.

progressive-driving-pleasure

 

Kvalita a technologie, které vás uchvátí

Oba vozy vás však zaujmou nejenom pohodlím, ale i svou tváří a mnoha moderními technologiemi, které chce automobilka rok od roku posouvat dále. Příkladem může být i model BMW i9, tedy aktuálně představený koncept, který by měl být v prodeji již za dva roky. A rozhodně bude mít co nabídnout.

O Angelo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *