Domů / Značky / BMW / Nové modely BMW vás zaručeně ohromí
Nové modely BMW vás zaručeně ohromí

Nové modely BMW vás zaručeně ohromí

Pokud se řekne značka BMW, většina lidí si ji ihned spojí se spolehlivostí, kvalitou a dokonalým provedením. A přesně takové jsou i zcela nové vozy, které pro vás má připraveno BMW České Budějovice, tedy dealer Mach Motors. Konkrétně se jedná o BMW X6, tedy o kombinaci SUV a kupé. Ačkoliv je to netradiční kombinace, vzhled a ohlasy jasně ukazují, že to byla a je správná volba. Samozřejmě oproti předchozímu modelu se nová generace může pyšnit ještě zajímavějším designem, praktickým uspořádáním prvků, ale třeba i menší spotřebou, a to i přes dokonalý výkon – který zajistí přeplňovaný šestiválec nebo osmiválec. Samozřejmostí je kromě pohonu zadních kol i verze xDrive. Zkrátka skvělá volba pro každého, kdo si potrpí na luxusní vozy s dokonalou kvalitou po všech stránkách.

Nové modely BMW vás zaručeně ohromí

Něco neobvyklého? Zkuste hybrid i8

Pokud kromě výkonů a vzhledu vozu hledíte i na životní prostředí a chcete, aby každá vaše cesta byla co nejekologičtější, můžete si být jisti, že automobilka má něco i pro vás. Konkrétně se jedná o hybrid BMW i8, které zaujme jednoduchým, ale o to sportovnějším designem. Ten v kombinaci s nízkým podvozkem a skvělou aerodynamikou zaručí nepopsatelný pocit z každé vaší jízdy. Je samozřejmostí, že i tento model prodej vozů BMW v Českých Budějovicích nabídne. A čím vás ještě okouzlí? Především spotřebou, která je díky kombinaci zážehového motoru a elektromotoru pouze 2,5 litru na 100 kilometrů. Přitom zrychlení z 0 na 100 za 4,4 sekundy jasně ukazuje, že model rozhodně není žádným hlemýžděm. Plně tak reprezentuje to, že je v první řadě sportovním autem.

Nové modely BMW vás zaručeně ohromí

 

Kvalita a technologie, které vás uchvátí

Oba vozy vás však zaujmou nejenom pohodlím, ale i svou tváří a mnoha moderními technologiemi, které chce automobilka rok od roku posouvat dále. Příkladem může být i model BMW i9, tedy aktuálně představený koncept, který by měl být v prodeji již za dva roky. A rozhodně bude mít co nabídnout.

O admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *