Domů / Inzerce / Jak si vybrat kvalitní nástroje pro vaši dílnu?

Jak si vybrat kvalitní nástroje pro vaši dílnu?

Máte už dost neustálého vyměňování ohnutých, tupých nebo zlomených vrtáků, shánění nových vrtaček či brusek, protože ty ze supermarketu přestanou fungovat téměř okamžitě po skončení záruční doby? Vadí vám, že práce, kterou tyto nástroje odvádějí, je nekvalitní nebo trvá příliš dlouho? Tak proč se nenecháte inspirovat tím, co profesionální řemeslníci, hodinoví manželé či zkušení domácí kutilové provozují už více než 30 let? Pořiďte si za výhodnou cenu vysoce kvalitní nástroje a nářadí od renomovaných světových výrobců, které na náš trh dováží již více než 30 let firma Cominvest CZ – která dodává své produkty do více než 250 kamenných obchodů i e-shopů po celé ČR.

Proč právě Cominvest CZ?

Jedná se o firmu, jejíž filozofií je již od jejího založení na začátku devadesátých let dovážet na český trh nástroje a nářadí pro řemeslníky a kutily. Ovšem takové, které bude mnohem kvalitnější, než to, co se běžně nabízí v hobby segmentu. Zatímco většina dovozců se snažila (a stále snaží) zaplavovat trh nářadím za co nejnižší cenu, bez ohledu na často diskutabilní kvalitu, v Cominvest CZ se rozhodli jít zcela opačnou cestou. Nástroje v jejich nabídce jsou pečlivě prověřovány – pocházejí pouze od kvalitních a renomovaných výrobců, s jejichž produkty pracují profesionálové po celém světě.

Nakupujte tam, co profesionálové

Pokud to myslíte s řemeslem či kutěním vážně, měli byste nakupovat tam, kde nakupují profesionálové. Nabídka je opravdu rozsáhlá. V Cominvest CZ nakoupíte “prakticky vše”, co ve své dílně budete potřebovat: technické frézy, vrtačky, vrtáky, brusivo, autokosmetiku a dokonce i nástroje pro kolejovou mechanizaci. Provozují i autorizovaný servis, kde vám nástroje opakovaně nabrousí či opraví. Kupovat kvalitní nástroje a nářadí se zcela určitě vyplatí – vydrží déle a odvedou lepší práci.

O admin