Domů / Inzerce / Jakými auty jezdí pokeroví hráči?
Jakými auty jezdí pokeroví hráči?

Jakými auty jezdí pokeroví hráči?

Úspěšní pokeroví hráči na svých zálibách nešetří, a pokud se jedná o automobily, platí to dvojnásob. Zkrátka si plní své sny. V garážích jim parkují hlavně nadupané stroje předních značek. Jakými vozy se hráči pyšní?

Foto: Pixabay

Hráči světového kalibru milují italské supersporty

Pokeroví hráči světové špičky se nejvíce upínají k italským značkám jako Ferrari nebo Lamborghini. Vozy těchto automobilek jim v garážích parkují velice často. Z českých zástupců můžeme jmenovat Leona Tsoukernika, pokerového hráče a majitele King’s Resort Rozvadov. Ten má ve své garáži mnoho skvostů, nejen Ferrari, ale také třeba Lamborghini Aventador SV. Leon Tsoukernik na podobné automobily nahlíží jako na umělecká díla a náležitě o ně pečuje. Nesbírá jen automobily, jako vášnivý letec dokonce pilotuje vlastní vrtulník.

V oblibě jsou i německé automobilky

Ferrari má i britský hráč Sam Trickett, ten si pro radost zakoupil Ferrari F458. Jinak pro běžné vyřizování dává přednost robustním vozům jako je Mercedes G Wagon či Range Rover. Z dalších známých zejména online poker hráčů můžeme jmenovat dva, kteří se prohánějí v Audi R8 – jedním je maďarský hráč Laszlo Bujtas a druhým je pak finský poker profesionál Jens Kyllönen. Vyznavačem značky Audi je také švédská online legenda Viktor „Isildur1“ Blom, ten ovšem sáhl po praktičtějším, ale neméně výkonném Audi A7 Sportback. Známý hráč Phil Ivey se svého času proháněl například v parádním Mercedesu Benz SLR McLaren. Ve výčtu by nemělo chybět ani Porsche. Italský hráč Dario Miniery byl prvním v historii, který si věrnostní body na online poker herně proměnil za fungl nové Porsche Cayman S. Většina peněz, za které si tito hráči pořídili svá „přibližovadla“, pocházejí z pokeru, ale mnozí se netají tím, že si často zahrají i hrací automaty.

Někteří se automobilů i zbavují…

Pokeroví hráči si většinou na svá auta dávají velký pozor, hýčkají je, a pokud už se jich zbavují, tak jedině proto, aby si pořídili nějaký nový, lepší model. Zato dědička hotelového impéria Hilton svá auta doslova nechala v casinech. Paris Hilton prý zvládla v casinu prohrát již několik vozů. Abyste si udělali představu, její oblíbenou značkou je automobilka Bentley…

O admin