Domů / Inzerce / Thule je skvělý partner pro výlety nejen po Česku

Thule je skvělý partner pro výlety nejen po Česku

Balíte na dovolenou a zdá se vám váš automobil menší než dříve? Řešením je zavazadla a sportovní potřeby hodit na střechu do střešního boxu a kola na nosič na tažné.

Střešní box i nosič na kola by měly být výbavou každého motoristy. Na dovolenou jezdíme všichni a zavazadel máme obvykle tolik, že nám na ně zavazadlový prostor nestačí. Jsme rovněž národ chalupářů, a tohle je další důvod, proč je střešní nosič tak důležitou výbavou. Podobně je to ale i s nosičem na kola. Cyklistika je nejoblíbenějším aktivním českým sportem, tedy tím, u kterého jsme ochotni se i zapotit, a nejen zvedat půllitr v hospodě při sledování zápasů. Kola rozhodně do prostoru automobilu nepatří a možnosti, jak se s nimi přesouvat, jsou tři: umístit je lze na nosič kol na střechu automobilu, na nosič na páté dveře, a nakonec na tažné zařízení. Skvělé produkty, ať již jde o střešní nosiče či nosiče kol, nabízí značka Thule. Za dobré ceny sortiment značky nabízí e-shop Filsonstore.cz.

Autorakve jako další kufr

Střešní box neboli autorakev umí rodině ušetřit mnoho peněz. Pošilháváte po větším autě, protože vaše je malé a na dovolenou se vám do něj balí jen velice těžce? Nestačí kapacitně ani na vaše víkendové výjezdy na chalupu a když na podzim vezete domů do města všechny zavařeniny z celého léta, nebo dokonce úrodu jablek, není to vážně jak odvézt? Nemusíte však hned kupovat nové auto. Bohatě si vystačíte se střešním boxem.

Převoz kol snadno a bezpečně

Nosiče kol na automobil jsou nejbezpečnějším způsobem převozu kol. Odvezete takto kola pro celou rodinu. Speciální nosiče jsou na elektrokola či třeba na motorky. Věhlasné jméno mezi výrobci nosičů kol má právě značka Thule.

Abyste si nevyplýtvali místo na střeše vozidla pro velký střešní nosič, jsou v případě, že máte na automobilu tažné zařízení, nejvhodnějším typem nosiče kol na tažné zařízení. Využijete je o dovolené, kdy si konečně budete moct brát s sebou vlastí kola, a ne si je pouze půjčovat v půjčovnách letoviska. Ani o víkendu na chalupě už nebudete muset jezdit na svém starém kole, zatímco vaše nové na vás čeká doma ve městě. Vaše kolo či kola celé rodiny teď mohou kdykoliv a kamkoliv s vámi.

O admin