Domů / Inzerce / Proč investovat do výstavby automyčky?
Proč investovat do výstavby automyčky?

Proč investovat do výstavby automyčky?

Automyčky již dávno nemusí být pouze součástí čerpacích stanic. Čím dál častěji se s nimi setkáváme také v pneuservisech, centrech technické kontroly, obchodních centrech nebo zcela samostatně.

Kde si nechat postavit automyčku

Poptávka po mytí aut v automyčkách a zejména po ručním mytí v posledních letech začala strmě stoupat. Proto, zákonitě, přišla odpověď ze strany majitelů firem, ve kterých se rozšíření nabídky o mycí boxy přímo nabízelo. Druhým případem je pak výstavba samoobslužných mycích boxů na místech, kde byla velká poptávka po těchto službách, avšak zařízení podobného typu zde chybělo nebo nebylo zastoupeno v dostatečném počtu.
Jestliže i vy přemýšlíte o tom, že byste si nechali postavit mycí box, pak jste na dobré cestě začít podnikat v oblasti, ve které je neustále velká poptávka po službách. Při výběru firmy, která vám zprostředkuje prodej automyček, respektive celou její výstavbu je dobré zaměřit se na společnosti, které se této činnosti věnují dlouhodobě.

Svěřte svá přání do rukou odborníků

Jistotou je spolupráce se společností BKF CarWash, která působí na trhu již desítky let. Vy budete mít v zásadě jen jeden úkol, ovšem ten nejdůležitější. Vybrat vhodný pozemek, který bude dostatečně atraktivní z hlediska zájmu budoucích zákazníků. Ideální volbou jsou pozemky u hlavních tahů, případně v místech, kde je velká koncentrace obyvatel. Rozhodně neprohloupíte, pokud investujete do pozemku na okraji sídliště. Zde rozhodně nebudete mít o klientelu nouzi. Další technické záležitosti, jako zpracování technické dokumentace a samotnou výstavbu samoobslužné myčky aut už zařídí firma BKF CarWash. Kompletní informace o průběhu vaší budoucí spolupráce najdete na jejich stránkách bkfcarwash.cz/portalove-automycky/. Investice, kterou do zřízení bezkontaktní myčky vložíte se vám velmi rychle vrátí v podobě řady spokojených zákazníků, kterým záleží na tom, jakým způsobem svůj vůz udržují.

O admin