Domů / Inzerce / Jízda v autě po chiptuningu je bezpečnější
Jízda v autě po chiptuningu je bezpečnější

Jízda v autě po chiptuningu je bezpečnější

 

O chiptuningu jste již možná slyšeli. Jedná se o softwarovou úpravu v řídící jednotce motoru bez jakéhokoliv technického zásahu do vozidla. Chiptuning však není pouze pro závodníky. Jeho benefity ocení skutečně každý. Vyšší výkon motoru totiž znamená také bezpečnější jízdu.

Chiptuning je jednou z nejoblíbenějších variant zvýšení výkonu motoru. Majitelé vozů oceňují, že probíhá bez jakéhokoliv zásahu do vozidla a navýšení výkonu při jízdě skutečně pociťují. Díky vyššímu výkonu se cítí na silnici bezpečněji, protože vůz umožňuje rychlejší reakci v krizových situacích. Chiptuning je však oblíbený také proto, že slibuje snížení spotřeby.

Pozor na neodborné firmy

Chiptuning se stal v posledních letech velmi zajímavým předmětem podnikání pro spoustu firem. A mezi rádoby odborníky se objevují také nezkušené firmy, které slibují zázraky, ale nejsou ochotny poskytnout jakékoliv záruky.

Co byste měli požadovat?

V první řadě si ověřte, zda se jedná o zavedený servis. Podívejte se, kde má firma sídlo a jaké jsou na ni reference. V ideálním případě si vyberte firmu, se kterou již mají dobré zkušenosti vaši známí. Pokud ne, zkuste se zeptat například v diskuzních fórech, která se týkají úprav automobilů.

Požadujte také záruku a možnost vrácení nastavení sw do původního stavu v případě nespokojenosti. Firmy, které si stojí za kvalitou odvedené práce, zpravidla nemají problém záruku na software poskytnout.

Profichip s.r.o.

Prověřenou společností, která se chiptuningem zabývá již více než 14 let, je Profichip s.r.o. Na software i motor firma poskytuje doživotní záruku.

O admin