Domů / Inzerce / Před stěhování si stěhovací firmu kvalitně prověřte

Před stěhování si stěhovací firmu kvalitně prověřte

Firma Stěhování Praha 4 vybírá své zaměstnance na základě velkých zkušeností, které mohou poskytnout novým i stávajícím zákazníkům. Musíme připočítat i techniku, díky které jsou vybaveni kvalitním vybavením, které zajistí dokonalou manipulaci drtivé většiny břemen a jako další je k dispozici moderní vozový park. V této firmě zaměřené na stěhování je zaměstnancům dopřáváno i vzdělávání, jenž je trvalé, a posléze také se zde starají o zvyšování kvalifikace. Každý ze zaměstnanců se efektivně podílí na požadavky zákazníků tak, aby byli po všech směrech spokojení. Jak sami dodávají, jsou tímto způsobem schopní rychle a flexibilně reagovat.

Před stěhování si stěhovací firmu kvalitně prověřte

Vozový park firmy Stěhování Praha 4

Ve vozovém parku společnosti Stěhování Praha 4 se nacházejí kvalitní vozidla, jenž jsou ku prospěchu i zákazníkům. Zdejší auta mají takovou kvalitu, díky které firma dokáže zajistit zákazníkům všechna možná stěhování a další nabídku služeb. Jelikož je vozový park velmi variabilní, tak nemusí zákazníci platit za auto, které je velké v poměru k tomu, jaké se stěhují věci. Firma dodává, že lepší si však objednat větší auto, protože e do něj dají naložit věci daleko rychleji. Každé z vozidel ve vozovém parku je vybaveno nástavbou v podobě skříně – aby se převáženému zboží nic nestalo, je k tomu i spoustu vychytávek.

Ceny stěhování

Některé z cen si nyní projdeme. Ceny stěhování nejen na Praze 4 jsou přehledně rozděleny pro různá místa stěhování a přepravy. Například po hlavním městě se pohybují mezi 650 – 1 350 Kč, záleží na vozidle a počtu pracovníků. Je třeba připočítat i s jedním kilometrem mimo Prahu. Zde je sazba mezi 9 až 17 Kč. Co se týká těžkých břemen, tak je to rozděleno na kila. Platí poučka – čím těžší, tím i větší cena, což je pochopitelné. Tady je ceník mezi 1 190 – 3 990 Kč. To je do 500 kil, nad tuto váhu už je cena břemen individuální.

 

O admin