Domů / Inzerce / Kam za adrenalinovými zážitky během řízení?

Kam za adrenalinovými zážitky během řízení?

Zaujalo Vás kamarádovo vyprávění o absolvování kurzu ve škole smyku? Nezůstaňte jen u tichého naslouchání, ale naučte se rovněž řídit za nepříznivých podmínek. V Příbrami Vás tomuto umění naučí během několika málo hodin.

Získejte cenné zkušenosti z řízení ve Škole smyku

Škola smyku je ideální cestou, jak se naučit ovládat vozidla v nejrůznějších krizových situacích. Pohodově se naučíte reagovat včas a vhodně řešit všechny nastolené potíže. Třebaže venkovní teploty zatím přejí létu, ani se nenadějeme a za chvíli na dveře zaklepe podzim a s ním padání listů ze stromů i první vydatnější deště. Někteří řidiči v tomto ročním období raději jezdí pouze v příznivějším počasí, avšak nikdy nevíte, kdy budete muset k lékaři nebo něco důležitého vyřídit třeba na úřadě. Cestování hromadnými dopravními prostředky není tak komfortní jako cestování vlastním autem a právě v takové chvíli oceníte nabrané zkušenosti ze Školy smyku. Ve Škole smyku se naučíte čelit rovněž jízdě na ledu, sněhu i vodě. Více informací o Škole smyku se dovíte na webových stránkách Firmy na zážitky https://www.firmanazazitky.cz/.

Projeďte se ve Ferrari

Každý si alespoň jednou přál projet se v luxusním sportovním voze. Během jízdy ve Ferrari 488 Spider si můžete Váš dávný sen splnit. Tento sportovní vůz italské automobilové značky Ferrari je považován za jeden z nejrychlejších kabrioletů na světě. Ferrari si zamiluje pro jeho osobitý design i nepřekonatelné jízdní vlastnosti. Posuďte sami, znáte některý jiný vůz, který z nulové rychlosti umí zrychlit na stovku během pouhých tří sekund? Adrenalinové zážitky Firmy na zážitky se však neomezují pouze na ty prožité v automobilu. Spoustu zábavy můžete prožít také během tandemového seskoku nebo cestou na raftu a e-kole do Bad Schandau.

O admin