Domů / Inzerce / Každé vozidlo nepotřebuje individuální péči
Každé vozidlo nepotřebuje individuální péči

Každé vozidlo nepotřebuje individuální péči

Jakmile máme doma auto, tak se o něho musíme samozřejmě řádně starat. Je třeba vědět, kam se v případě potřeby obrátit, ale také není od věci přesně vědět, kde se jaký pneuservis Praha 10 nachází, abychom třeba, když se nám na cestě něco přihodí, přesně věděli, který máme po ruce. Testy podvozku, testy brzd, ale třeba také taková laserová geometrie či test sbíhavosti kol, to je přesně to, co jistě i vám dokáže udělat opravdu radost. Služby pneu servisu nejsou vždy na té nejvyšší možné úrovni, ale pokud zavítáte právě do Prahy 10, tak je opravdu potřeba, abyste přesně věděli, kde ho najdete, a jak na to, aby vaše prosby ohledně vozidla byly maximálně vyslyšeny.

Otestujeme i vaše podvozky

Vítejte na internetovém portálu pneu-novak.cz, kde se přesně naučíte, jak to vypadá, když se o vaše vozidlo starají dobře. Je velice důležité, abyste měli po ruce dodavatele, který přesně rozumí vašim potřebám, a který opravdu dokáže vše udělat tak, jak se sluší a patří. V pneuservisu Praha 10 můžete svoje vozidlo nechat prohlédnout skutečně ze všech stran a ze všech úhlů. Pokud vás zajímá test podvozku, test brzd, ale třeba i seřízení sbíhavosti kol a podobně, tak jste tu správně, a určitě nebudete litovat toho, když se sem párkrát vrátíte. Vždy jde o to, jaký přesně je dodavatel, a jak to má vymyšleno. Pokud to má vymyšleno skutečně dobře, tak máte i vy, jako zákazník, vyhráno.

Zajeďte i pro nové pneumatiky…

Do servisu se nejezdí jenom proto, abyste si vozidlo nechali seřídit. Do servisu je potřeba dojet i v případě, pokud potřebujete vyměnit pneumatiky. Pneu servis Praha 10 se zabývá samozřejmě i použitými pneu, a tak je opravdu velmi důležité, pokud přemýšlíte o výměně, a rádi byste tentokrát zvolili použité pneu, abyste nic nepodcenili, a vyzkoušeli to právě zde.

O admin