Domů / Inzerce / Tipy na autodoplňky a další vychytávky do auta

Tipy na autodoplňky a další vychytávky do auta

Autodoplňky, to je především praktické vybavení a příslušenství, které můžete jako řidič během jízdy potřebovat nebo uvítat pro ještě větší pohodlí a zážitek z cestování autem. Nabídka v této kategorii je natolik pestrá, že ne každý ví o existenci všech možných vychytávek a praktických hacků. Vybrali jsme pro vás pár doplňků, které by se vám mohly během jízdy hodit – ocení je zejména ženy.

Auto je pro mnohé muže srdeční záležitost a většina z nich se o něj stará s náležitou péčí a láskou. Nejde jen o praktickou údržbu, komplexní péče zahrnuje i auto kosmetiku a auto doplňky, které přispívají společně k maximální funkčnosti vozu. Ženy k autu přistupují spíše jako k dopravnímu prostředku a požadují od něj hlavně spolehlivost a bezpečnost. Ať už se řadíte do kterékoli skupiny, může vám přijít vhod následující praktická výbava do auta.

Dětský organizér na auto sedačku

Pokud jste rodina a často jezdíte s dětmi třeba na chalupu nebo na výlety, dětský organizér na věci vám usnadní život. Který rodič by důvěrně neznal okopanou sedačku nebo neustálé podávání věcí dětem dozadu? S tím je teď konec, s organizérem na dětské hračky a potřeby bude váš život jednodušší. Organizéry vypadají buď jako boxy, které uchytíte k auto sedačce z boku, nebo jako volně visíc kapsář, který zezadu připevníte k sedačce spolujezdce. Kromě toho, že budou mít děti vše potřebné po ruce, tak ani nezašpiní sedačku okopáváním prostoru před sebou.

Parkovací hodiny

Chodíte nakupovat na hlídané parkoviště s omezenou dobou stání? Parkovací hodiny jsou přesně to, co chtějí hlídači vidět. Stačí nastavit dobu příjezdu a hlídač bude spokojený. Některé parkovací hodiny navíc obsahují i žeton do nákupního košíku a slouží zároveň jako škrabka na led a měřič dezénu pneumatik.

Nosiče na střechu

Mezi oblíbené letní kratochvíle patří také nosiče na střechu. Pokud chcete vyrazit s rodinou třeba na oblíbené Třebonsko na kolech. Nezapomeňte svou výbavu zkontrolovat a seřídit. Odborníci navíc doporučují vybírat od prověřených výrobců a eshopů střešních nosičů, kterých není mnoho.

Chladicí box na piknik v přírodě

Jaro si letos dává na čas, ale čím dál teplejší a slunečnější počasí nám dává vědět, že tu bude brzy v plné síle. A to znamená jediné – sezóna výletů do přírody a pikniků je na spadnutí. Chladicí taška nebo box se vám navíc bude hodit nejen v létě, oceníte ji na jakýchkoli delších cestách nebo pracovních pobytech. Nepostradatelným doplňkem je pak na rodinné výlety – můžete do ní schovat občerstvení na piknik, svačinu i nedělní oběd v přírodě. Vybírat můžete z několika velikostí a barevných provedení.

Nabíječka do auta

Nabíječka na mobilní zařízení je něco, co stoprocentně využijete, i když jezdíte autem jen občas. Vybírat můžete z různých tvarů, provedení a možností – doporučujeme vybrat takovou, která zvládne nabíjení dvou přístrojů současně, ať eliminujete rodinné hádky o to, kdo si nabije telefon jako první. Vyberte takové nabíjecí zařízení, které má pro vás vhodný počet i typ portů pro nabíjení.

O admin