Domů / Zajímavosti / Po Ostravě levným taxi
Po Ostravě levným taxi

Po Ostravě levným taxi

Taxi služba je oblíbeným a výhodným způsobem dopravy. Také v hornické Ostravě můžete využívat taxíků, které jsou navíc velice levné. Můžete se dopravovat po celém městě, ale i do jeho okolí. Ostrava je dnes místem, které poskytuje příjemné bydlení, pracovní příležitosti a také nejrůznější možnosti kulturního a sportovního vyžití.

Město nabízí řadu památek, z nichž nejvyhledávanější je v poslední době industriální styl. Vyhlídka na město z bývalé vysoké pece je skutečně impozantní. Kromě toho se můžete v Ostravě i skvěle pobavit, zejména centru zábavy, kterým je dnes již legendární Stodolní ulice. Na všechna místa vás spolehlivě dopraví Levné taxi ostrava.

Jak se objednává a platí

Objednat si můžete cestu po městě i do jeho okolí. Pokud se rozhodnete vyrazit s kamarády do Stodolní, na fotbal či za jinou zábavou, můžete si nechat přistavit vozidlo s kapacitou šesti osob. S taxi Ostrava ovšem můžete cestovat i do zahraničí. V rámci telefonické objednávky si můžete domluvit nejen cíl své cesty, ale i cenu. Můžete tak získat i zajímavou slevu podle délky trasy. Stálí zákazníci a firmy mají při využívání služeb Taxi Ostrava možnost platit na fakturu. Firma Taxi Ostrava vystaví jednou za měsíc doklad za poskytované služby. Zaplatit můžete hotově nebo platebním převodem.

Další služby včetně kurýrních

Budete-li cestovat na dovolenou nebo se budete potřebovat dopravit na důležité jednání, budete chtít mít jistotu a klid, že se na nádraží, letiště či do místa jednání dostanete včas a bez problémů.

V takových případech si můžete objednat taxi Ostrava i několik dnů předem. Taxislužba vás bude kontaktovat dvě hodiny před objednaným časem odvozu, nebo v čase, který si při objednávání domluvíte.

Taxi Ostrava zajišťuje i kurýrní služby, v jejichž rámci na základě objednávky klienta doručuje, odváží nebo přiváží nejrůznější zásilky. Tato služba je výhodná pro firmy a pro fyzické osoby, které se nemohou vzdálit z bytu.

O Makawiel