Domů / Inzerce / Mezinárodní doprava se těší velké oblibě

Mezinárodní doprava se těší velké oblibě

Mnohé české firmy čas od času potřebují oslovit přepravce, který by dopravil jejich zásilku na jakékoliv místo světa. Možná se vám to může zdát v dnešní době jednoduché, ale ne všechny společnosti zabývající se mezinárodní dopravou jsou spolehlivé. Pokud oslovíte specialisty, spokojenost bude zaručena. Ať už se rozhodnete pro leteckou, expresní, námořní, železniční, pozemní i kombinovanou přepravu, máte zelenou.

Letecká přeprava patří k nejoblíbenějším

Není divu. Letecká forma je rychlá, spolehlivá a jste seznámeni s časem příletu i odletu. Je pravdou, že pojme jen omezený počet zásilek a má vyšší náklady na přepravu. Nicméně je aktuální, když potřebujete doručit zboží na velkou vzdálenost v expresním čase. Tento jev oceníte v případě, že přepravujete sortiment rychle podléhající zkáze, cenné předměty i dokumenty.

Pozitiva lodní dopravy znali již naši předkové

Mezinárodní lodní doprava je nejstarším druhem přemísťování věcí, osob a zvířat. Mezi její přednosti patří vysoká přepravní kapacita, výkonnost, rychlost a cenově zajímavé náklady. K nevýhodám řadíme omezenou dopravní síť či výkyvy počasí. Železniční doprava doručí i velkotonážní zásilky a je bezpečná. Pokud byste rádi využili silniční dopravu, oceníte hustou komunikační síť i úsporu času, ale také musíte počítat s malou přepravní kapacitou a zácpami na cestách.

Kam se obrátit?

Potřebujete využít mezinárodní dopravu? Obraťte se na společnost Cargo.as. Tato gigantická firma přepravuje zásilky po celé zeměkouli. Může se pochlubit hustou sítí kanceláří, je jich 450 na světě. V České republice najdete 3 kanceláře, kde vám ochotně pomohou. Lze využít leteckou, expresní, kombinovanou, pozemní, železniční i námořní formu. Spolehněte se na dlouholeté zkušenosti celosvětově uznávané společnosti Cargo.as. Jen tak bude váš náklad přemístěn v požadovaný čas na místo určení.

O admin