Domů / Novinky / Moderní elektrický vozík urychlí logistiku vašeho skladu. Jakých benefitů se při jeho koupi dočkáte?

Moderní elektrický vozík urychlí logistiku vašeho skladu. Jakých benefitů se při jeho koupi dočkáte?

Ne nadarmo se říká, že sklad je srdcem celého podniku. Tyto prostory se starají nejen o uložení vašeho materiálu i zboží, nýbrž i o jeho balení a následnou distribuci k zákazníkům. Z toho důvodu byste se měli soustředit na stoprocentní optimalizaci této oblasti, abyste se dočkali výrazného zvýšení vašich zisků a ušetřili čas. Na co nesmíte zapomenout?

Bezpečný převoz je základ

Nejspíše každý z vás zná klasický vysokozdvižný vozík. Tento vynález brázdí prostory tuzemských firem již několik desítek let a řadí se mezi ty nejdůležitější součásti celého procesu práce. Jak jinak byste si bezpečně a rychle poradili s těžkými a velkými náklady?

V posledních letech se však do popředí dostává moderní elektrický VZV, který se chlubí rovnou několika výraznými benefity. Prvním z nich je mnohem levnější provoz, k jehož zajištění vám stačí běžná zásuvka. To vše při zachování stejného výkonu, jako je tomu v případě jejich klasické konkurence. Zároveň se budete těšit z nulového vypouštění emisí, což se zalíbí nejen vašim zaměstnancům, ale i všemožným kontrolám BOZP.

Pořídit si přitom lze nejen malé a svižné vozíky, velké a těžké pracanty, ale problémem není třeba ani specifický retrak. Záleží tak čistě na vás, které řešení je pro vás nejvýhodnější.

Kde si prohlédnout nabídku?

Nikoho z vás nepřekvapí, když zmíníme známou společnost STILL. Ta se již léta řadí mezi největší hráče na našem trhu, přičemž nezůstává pozadu ani v současné době. V její nabídce naleznete technologicky pokročilé stroje v pestré škále provedení. Pokud chcete ušetřit, není nutné kupovat jen nové VZV, protože tato firma nabízí i mnohem výhodnější použité vozíky. Ty jsou přirozeně plně funkční, pečlivě zkontrolované a budou vám sloužit dlouhá léta.

O admin