Domů / Novinky / Nabíjecí stanice pro vaše zaměstnance

Nabíjecí stanice pro vaše zaměstnance

Modernizujete firmu a hledáte vhodné řešení nabíjení elektromobilů pro sebe i své zaměstnance? V tom případě se podívejte po nabíjecích stanicích vhodných právě do firem, které jsou určeny i k celodenní zátěži.

Co by měla stanice umět?

Nabíjecí stanice pro elektromobily mají svá jistá specifika. Například musejí být výkonné – měly by například zvládnout i rychlonabíjení. Též by měly bez problémů vydržet celodenní provoz. Společně s nabíjecí stanici je nutné vyřešit i vyúčtování nákladů za nabíjení pro zaměstnance, přístupy k nabíjecí infrastruktuře, její monitoring i řízení výkonu nabíjecí infrastruktury.

Pokud chystáte provozovat více nabíjecích stanic, neobejdete se bez cloudového řešení, díky němuž budete schopni spravovat přístupy uživatelů odkudkoliv, stejně tak budete pohodlně rozúčtovávat náklady mezi jednotlivé koncové uživatele či třeba nájemníky (pokud máte zájem o dobíjecí stanice pro SVJ).

Řešení na míru

Chcete-li se na všechno přeptat a nechat si vysvětlit, jak celý systém funguje, doporučujeme obrátit se na společnost Smart4smart, která se na prodej dobíjecích stanic pro firmy soustředí především. Pomůže vám nejenom s výběrem té nejvhodnější stanice či stanic, ale také vám připraví dobíjecí stanici na míru. Kromě toho vám dodá i veškeré příslušenství jako:

  • instalační stojan
  • instalační kotvu stojanu
  • identifikační karty
  • parametrizaci stanice
  • zadávání uživatelů a mnoho dalšího

Kromě toho vám samozřejmě poskytne i výše zmíněné cloudové řešení. Ocean představuje robustní systém, který zvládne spravovat celou vaši nabíjecí infrastrukturu. Pokud máte další otázky, neváhejte společnost Smart4smart ještě dnes kontaktovat. Odborníci s vámi vymyslí to nejvhodnější řešení.

O admin