Domů / Inzerce / Nejste si jistí, jaké auto koupit? Půjčte si ho na zkoušku

Nejste si jistí, jaké auto koupit? Půjčte si ho na zkoušku

Vybíráte nové auto a rozhodujete se mezi dvěma favority? Nebo máte v podstatě vybráno, ale v recenzích vás zaskočilo něco, čeho se bojíte? Není nic jednoduššího než si daný vůz nejdříve půjčit na zkoušku. Bude vás to stát pár stovek.

Většina prodejen sice nabídne zákazníkům si vůz na zkoušku projet, ovšem za jednu jízdu si prostě nevyzkoušíte, zda je tohle auto opravdu vyhovující. Na týden vám ho domů nikde nepůjčí – kromě autopůjčoven.

Zkuste zapátrat na internetu, jestli se vámi vybraný vůz náhodou nenachází ve vozovém parku některé autopůjčovny z okolí. Většinou nabízí dlouhodobý i krátkodobý pronájem auta, takže zapůjčení třeba na týden nebude problém.

Pronájem auta bez starostí

Když si zvolíte dobrou autopůjčovnu, budete to mít úplně bez starostí. Na webových stránkách si vyberete auto a ještě ten samý den bude přistaveno na místo určení. Nemusíte nic zařizovat, vůz vám přivezou ve stavu, kdy s ním můžete rovnou vyjet. Tedy aspoň autopůjčovně Taggart to takhle funguje. Na www.taggart.cz si vyhlédnete a objednáte auto a odpoledne už s ním jezdíte. Nezklame vás, ať už se vydáte na krátkou či dlouhou cestu. Autopůjčovna má totiž ve vozovém parku pouze nové vozy s nízkým počtem najetých km.

V nabídce si jistě vyberete

Vzhledem k tomu, že průměrný věk aut určených pro dlouhodobý pronájem je 9 měsíců, vozový park čítá nespočet nových modelů. Najdete v něm ekonomické automobily i luxusní varianty. Třeba mezi nimi zrovna bude i auto, které si plánujete pořídit. Co třeba nejnovější Rapid, trojková Škoda Fabia nebo Škoda Citigo?

Ceny se pohybují v několika stovkách korun za den, u jmenovaných aut se za celý týden dostanete zhruba na 2 000 korun. Určitě je lepší investovat dva tisíce než si objednat auto, jež pak nebude vyhovovat. Kromě toho jsou v autopůjčovně Taggart ochotní o ceně jednat. Jestli najdete půjčovnu s lepší nabídkou na dané auto, dají vám ji také.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo