Domů / Inzerce / Půjčit si vůz snadno – to jde?

Půjčit si vůz snadno – to jde?

Ano, to je dnes opravdu možné! Naprosto a spolehlivě bez nadsázky, přestože automobil není žádná levná věc, ale když vám teď řeknu, že si můžete vyrazit na cesty půjčeným autem a finančně vás to nezatíží: uvěříte mi? Kdepak! Leda že byste si to sami vyzkoušeli – jako já před časem.

Na mé auto není bůh ví jaké spolehnutí, znám ho: tady skřípe, tu zas bliká – pořád něco. Potřebovala jsem vyřešit cestu na vysněnou dovolenou, ale už předem jsem se hrozila ceny. Myslela jsem si totiž, že si umím představit ty sumy, ze kterých jde člověk do kolen. A ty kauce! Zbyde mi pak vůbec na dovolenou?

Překvapivý zvrat

Dala jsem na doporučení souseda, osvědčeného cestologa. Auta si půjčuje výhradně ve West Caru Praha a je nad míru spokojen. Tak oni tam už vědí jak na věc a mají vše do detailu vychytané. Co považuji za totální výhodu je fakt, že nepožadují vratnou kauci před převzetím vozu! Zrovna pro mne úleva jako hrom.

Dvacet jedna mi bylo, doklady mám – mohu vlastně vyrazit. Dokonce se dá platit i kartou, s tím se také tak často nesetkávám. No jak bylo zmíněno – majitelé již určitě vědí, jak vyjít klientům maximálně vstříc. Půjčují auta už 27 let, tudíž jsou jistě mezi prvními, co tu kdy vznikli.

Komfort od A do Z

Já tedy vyrazím na delší dobu, ale můžete si zde půjčit vůz i krátkodobě. Nejtěžší tedy bude zřejmě vybrat si správné auto, protože v nabídce je tolik značek, že vážně nevím kterou. Mají tu Škodovy všech typů, ale i Audi, BMW, Ford, Peugeot, Mercedes Benz i Renault, Volvo a můj vytoužený Volkswagen. Malé městské vozy, jako i SUV a co se týče pohonu, mohu si půjčit i 4×4 – nemám slov!

Já prostě na možnost půjčení auta nedám dopustit. Nemusíte se nikdy bát, že něco selže – pravidelný servis je tu samozřejmostí, včetně předpisových gum dle sezóny. Dálniční známka, havarijní pojištění – a všechno bez jediné starosti spadlé na vaši hlavu! Řekněte sami: to se přeci za rozumné ceny ve West Caru vyplatí, i když nemám Prahu zrovna za rohem!

O admin