Domů / Novinky / První díl The Grand Tour je za námi

První díl The Grand Tour je za námi

První díl velkolepé show The Grand Tour má za sebou svou premiéru. V díle se objevily test BMW M2 a očekávané porovnání Ferrari LaFerrari, McLarenu P1 a Porsche 918 Spyder.

Nová show exmoderátorů pořadu Top Gear Hammonda, Maye a Clarksona má za sebou první epizodu a divácké ohlasy jsou prozatím velmi pozitivní.

620_582ebd7a37464

První díl nese název nejsvětější trojice, a i kdy by vám mohlo naskakovat na mysl, že se jedná o moderátory, tentokráte tomu tak není. Celý díl se totiž točí kolem trojtestu Ferrari LaFerrari, McLarenu P1 a Porsche 918 Spyder, což bylo jedno z hlavních lákadel na celou show již velmi dlouho dopředu.

11_582ebd657e032

Díl však nabídl mnohem více. Clarkson otestoval MBW M2, který si dle své tradice dovolil velmi skromně označit za nejlepší emkový bavorák všech dob. A přestavit nám také novou testovací trať, která se nachází na bývalém vojenském letišti RAF Wroughton. Tento okruh Clarkson nazval Eboladrome, protože svým tvarem připomíná strukturu viru Ebola.

09_582ebd6546579

První díl si pak u diváků stál velmi obstojně. 574 hodnotitelů tento pořad hodnotilo, a z nich 548 hodnotitelů dalo pořadu na Amazonu hned plný počet bodů. Lidé si pochvalovali především přítomnost humoru, skvělé hudby, dokonalých vozů a samozřejmě také staré dobré moderátory. A všichni se společně shodují na tom, že milovníci Top Gearu v předešlém formátu mohou jásat, protože The Grand Tour jde přesně v jeho stylu.

01_582ebd63b27e5

Jenže to je věc, která některým i vadí. Stěžují si na stále ten samý styl dokola, který podle některých dokáže dnes dělat každý. Jiní si zase stěžovali na samotný Amazon Prime, který se i s rychlým internetovým připojením sekal.

05_582ebd64b9d2c

Váš názor necháme zcela na vás. Připomínáme, že další epizody budou přicházet s týdenním rozestupem. Oficiálně pak bude služby Amazon Prime k dostání až v prosinci.

O Makawiel