Domů / Novinky / Odívání zaměstnanců nikdy nebylo levnější. Jak na něm ušetřit?

Odívání zaměstnanců nikdy nebylo levnější. Jak na něm ušetřit?

Nakupujete rok za rokem stále dokola oblečení pro své zaměstnance? Sháníte montérky, trička, čepice, vesty nebo třeba tašky? V tom případě ročně utratíte klidně i desítky tisíc korun. Chcete na této oblasti ušetřit? Víme, jak na to.

Spolupráce s velkoobchodem

Ačkoliv se vám to možná zdá jako banalita, i přesto spousta podnikatelů zbytečně utrácí peníze v běžných maloobchodních prodejnách. Vlastníte firmu? V takovém případě přece máte právo na zvýhodněné velkoobchodní podmínky. Stačí pouze vědět, kde je získat.

Možná si říkáte, že s vašimi skromnými nákupy nemáte šanci splnit jakési minimální odběry. V tom případě se mrkněte na oblíbený Xfer. Tento velkoobchod vám poskytne zvýhodněné podmínky automaticky ihned po registraci. Postačí vám pouze IČO. Nemusíte přitom dlouhodobě plnit žádné minimální odběry ani další nepříjemné podmínky.

Oblečení od A až po Z

Tento textil velkoobchod nabízí široký výběr oblečení – trička, polokošile, čepice, vesty, bundy, fleece, montérky, sportovní oděvy, tašky a mnoho dalších druhů. Budete si moci vybírat různé materiály, střihy i barvy.

Jako podnikatelé určitě oceníte i dodatkové služby, mezi něž patří například výroba oblečení na míru. Prostě si společně domluvíte požadovaný střih, odsouhlasíte zkušební vzorek a poté získáte vlastní oděvy.

Součástí daných služeb jsou i výšivky a potisky (nažehlování, digitální potisk a sítotisk). Jasně viditelné logo/motto přece jen funguje jako suprová propagace, ať už se vaši zaměstnanci pohybují kdekoliv. Stejně tak jim můžete dopřát jmenovky.

Jak začít? Otevřete si internetové stránky Xfer a v pravém horním rohu klikněte na červené tlačítko „registrace“. Během několika málo minut vše vyplníte a počkáte si na potvrzovací e-mail s přihlašovacími údaji.

O admin