Domů / Inzerce / Traktory Zetor opravíte snadno díky dostupnosti náhradních dílů
Traktory Zetor opravíte snadno díky dostupnosti náhradních dílů

Traktory Zetor opravíte snadno díky dostupnosti náhradních dílů

Traktory Zetor mají dlouholetou tradici v ČR i ve světě. První traktory spatřily světlo světa již v roce 1945, konkrétně se jednalo o velmi oblíbený model Zetor Z-25, který v některých hospodářstvích můžeme spatřit dodnes. Při opotřebování dílů vždy stačila jejich výměna a traktor mohl dlouhá léta sloužit dále. První typy traktorů Zetor najdeme v některých hospodářstvích ještě dnes.

Traktory Zetor jsou jednou z nejoblíbenějších značek zemědělských strojů. V oblibě je má naprostá většina českých farmářů. O jejich vysoké kvalitě a spolehlivosti se však přesvědčilo i mnoho podniků v zahraničí. Není proto divu, že je tato značka traktorů zákazníky vyhledávaná po celém světě.

Dnešní traktory Zetor

Zetor Z-25 byl velmi úspěšným modelem traktoru, který rychle získal na své oblibě. Zanedlouho se společnost rozhodla vyrábět unifikované řady traktorů, které jsou oblíbené dodnes. Tyto unifikované řady dostaly označení UŘI, UŘII, UŘIII a UŘIV.

Dostupnost náhradních dílů

Existuje mnoho důvodů, proč si pořídit Zetor. Kromě vysoké kvality a spolehlivosti je to také dostupnost náhradních dílů hodících se pro Zetor. Díky této dostupnosti dílů je možné traktory Zetor bez problémů opravit. V mnoha případech si dokonce majitelé těchto strojů umí s opravou poradit sami.

Nekvinda – Zemědělská technika a.s.

Hledáte-li dodavatele náhradních dílů, které mohou být pro Zetor, prohlédněte si širokou nabídku společnosti Nekvinda-zemědělská technika a.s. V e-shopu společnosti si můžete vybrat až z 50 000 náhradních dílů pro Zetor. Všechny položky zobrazované v e-shopu jsou skladem a odesílány do 24 hodin. Společnost Nekvinda-Zemědělská technika a.s. nabízí pouze prověřené produkty, za jejichž kvalitu ručí.

O admin